Windows Phone,İOS ve Android işletim sistemlerinden benim anladığım;

Sponsorlu Bağlantılar

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone,İOS ve Android işletim sistemlerinden benim anladığım;
Windows Phone,İOS ve A işletim sistemlerinin prensibi,işleyiş biçimi ve kordinasyon algoritması ile ilgili benim anladığım;

Windows Phone ve İOS;
Yeterli,İdeal Kas Gücü(Donanım) ve bunlara eşlik edecek uygun bileşik (Yazılım) ile öngörülen zamanda,vaad edildiği kadar iş.

Android;
"Birbirleriyle bir şekilde" iletişim halinde olması ümid edilen,bolca Kas gücüyle (Donanım) süslenmesine rağmen süreçteki ummadıkları sürprizlere (Donanım/Donanım ve Donanım/Yazılım handikapları) hazırlıksız yakalanan (zaman zaman sürprizler nedeniyle eli ayağına dolaşan,devamında ise "yahu ben açık kaynak kodluyum" maskesini takarak ve topu son kullanıcıya atarak onlara "ROOT,ROM" tabelasının yerini işaret ederek hadiseyi lehine çevirmeye çalışan,keza temcit pilavı bile sık sık yenemeyeceğinden kullanıcıya "ÖARGHH!" dedirten) ve buna rağmen öngörülen zamanın aksine daha fazla iş yapmaya çalışan ve nihayetinde üzerindeki etiket "Etekleri zil çalan kaynana" ve "Taşeron" yakıştırmalarından öteye gitmeyen bir işletim i.

Bu tespitleri öz likle hikaye tadında ve teşbihle süsleyerek sizlere sunuyorum ki,sıkılmayın diye.SEVGİLER

furkitare

furkitare

Üye
Nitekim pure android dediğimiz hem Google'ın kendi ürettiği telefonlarda bulunan hemde bazı üreticilerin "XX-Google Play Edition" adı altında satışa sunduğu cihazlarda bulunan android sistemi vaad ettiği işin çoğunu yapabiliyor.