Windows Phone için akıllı saat kullanan

Sponsorlu Bağlantılar

Ghanelim

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone için akıllı saat kullanan
Ben akıllı saat alacağım ama hepsinde android ios uyumlu yazıyor
Hiç kullanan varmı?
Benim mantığıma göre bunlar Bluetooth ile eşleştiğine göre Windows Phonelerde de Bluetooth olduğuna göre eşleştirsek akıllı saat çalışır?
Hiç akıllı saati olan yokmu?
Akıllı saati olan varsa hangi işlemleri saatten yapabiliyorsunuz?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
saatteki verileri toplayan saat ile uyumlu uygulamasını yüklemen lazım. bir çok saat uygulamalarını ios ve android için yazıyor. sanırım resmi olarak Fitbit saatleri windowsphone için uygulamalarını yapıyor. onun saatleri de bana göre baya tuzlu.
mi band 2 düşünüyorum, resmi uygulaması olmasa da birisi 3. parti bir uygulama yazmış ve yorumlara baktığımda gayet de çalışıyor görünüyor. ancak uygulama ücretsiz olsa da bazı özellikler için ücret talep ediyormuş. o kadar da olsun bence.

• Beğen
Tepkiler: Ghanelim
serinaga

serinaga

Üye
Bir ara bizim burada Teknosa'nın sattığı akıllı saatlerden üçte bir fiyatına Çin'den sipariş vermiştim sırf merak ettiğimden. Normal olarak gelen-giden çağrı, rehber gibi ana fonksiyonları kullanabiliyorsunuz. Sadece WhatsApp, Müzik dinleme vs. gibi uygulamalar için telefona yazılım yüklenmesi gerekiyor, ilgili yazılım bizde olmadığından bunları kullanamamıştım. Biraz hafta kullandıktan sonra bir arkadaşıma hediye ettim ...
Benim L1520'de adımsayar vs. olduğu için bu özellikli bir akıllı saat almadım, ama sanırım çalışır.

• Beğen
Tepkiler: Ghanelim

Ghanelim

Üye
    Konu Sahibi
Bir ara bizim burada Teknosa'nın sattığı akıllı saatlerden üçte bir fiyatına Çin'den sipariş vermiştim sırf merak ettiğimden. Normal olarak gelen-giden çağrı, rehber gibi ana fonksiyonları kullanabiliyorsunuz. Sadece WhatsApp, Müzik dinleme vs. gibi uygulamalar için telefona yazılım yüklenmesi gerekiyor, ilgili yazılım bizde olmadığından bunları kullanamamıştım. Biraz hafta kullandıktan sonra bir arkadaşıma hediye ettim ...
Benim L1520'de adımsayar vs. olduğu için bu özellikli bir akıllı saat almadım, ama sanırım çalışır.
Benim istediğimde cevap ta tam anlamıyla b!
Yani Bluetooth tan başladıktan sonra çağrıyı cevaplasın yeter teşekkürler

L1520 de adımsayar varmı nasıl Aktive yapılıyor?

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Benim istediğimde cevap ta tam anlamıyla b!
Yani Bluetooth tan başladıktan sonra çağrıyı cevaplasın yeter teşekkürler

L1520 de adımsayar varmı nasıl Aktive yapılıyor?
Ayarlarda en aşağıdaki extralar içerisinde, Lumia Hareket Verisi'ni aktif yapın, isteğe bağlı mağazadan "fitbit" uygulamasını yükleyin ve günde kaç adım attınız, kaç kalori yaktınız, kaç km.yol katettiniz hepsini takip edin ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin ve Ghanelim

Üst Alt