windows phone başkanından sürpriz açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
windows phone başkanından sürpriz açıklama

Hepimiz bu hafta başında güncellenen Skype uygulamasıyla windows phone platformunun gelişimi ve ihtiyaclarımız dogrultusunda geliştirilmesi adına mutlu olduk.

Fakat bu gelişme Windows Phone ekibinin başkanına göre bu haftaki sürpriz ne ilk ne de son olacak. Tabii Joe Belfiore her gün yeni bir uygulama olacak anlamında konuşmamış olabilir fakat kısa zaman aralıklarıyla sürpriz gelişmeler bizi bekliyor.

Ne dersiniz sizce bir sonra ki büyük sürprizimiz ne olacak,bizimle bu konu altında paylaşabilirsiniz.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:tşk:

katil_197

katil_197

Üye
facebook güncellemesi için bilgi vermiş olabilir

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
temple run olsun artık :)

IVI-Elia

Üye
Facebook,Temple Run ya da Instggram

nanotex

nanotex

Üye
Büyük ihtimalle facebook. Gelsin artık! Gerçi benim skype aynı hiçbir fark yok

yeminli06

yeminli06

Üye
Facebook :oke:

- - - Eklendi - - -

Facebook :oke:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Oyunlardan ziyade uygulamaları kastediyor.
Bence iyileştirilmiş facebook, bir ihtimal belki instagram ya da app highlights'tan bilgileri sızan uygulamalardan birkaçı olabilir. :hmmm

ÖEY

ÖEY

Üye
Facebook ve ben hariç herkesin beklediği Instagram :D

n000k

n000k

Üye
fb güncellensin, instagram,cube messengerda gelsin yahu :D oda güzel bişey..ben ayrıca gerçkten tumblr den kendi orjinal uygulamasını bekliyorum.. favoz , tumboard hikaye yani.. popular olan bir çok uygulamayı WP8de görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum..

nanotex

nanotex

Üye
fb güncellensin, instagram,cube messengerda gelsin yahu :D oda güzel bişey..ben ayrıca gerçkten tumblr den kendi orjinal uygulamasını bekliyorum.. favoz , tumboard hikaye yani.. popular olan bir çok uygulamayı WP8de görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum..
Nedense asıl popüler uygulamalar gelmemekte çok direniyor

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve n000k
komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi

nanotex

nanotex

Üye
Haklısın valla bu konuda.ama dur bakalım.onlarda bizim gibi wp ne alemde ilerlicek diye bekliyorlar :D
Onlar uygulama geliştirmedikçe nasıl gelişir bu sistem beyler soruyorum sizlere :D Microsoft da biraz kastırsa ne olur yahu saçma sapan basit ek özellikler geliyor o da çok yavaş. Android her ay güncelleme veriyordu çıktığı zamanlar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bence Nokıa'nın sızdırıldığı uygulamalardan bir kaçı gelsin daha iyi olur :oke:

nanotex

nanotex

Üye
Facebook'un yeni haber kaynağı bölümünde şu yazıyor;
"
Sitede yeni ana sayfayı kullanmaya başlamak için bekleme listesine katılın. Yakında iPhone, iPad ve Android cihazında!
"
Kısacası microsoft kendi çapında saçma bi güncelleme yayınlayacak ve tüm wp halkı isyana başlayacak ve padişahı tahtından indirecek :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Android facesine 1 aydir sürüm gelmiyor demek ki yolda

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Windows 9-10 Çıkınca windows 8 phoneler symbian seviyesine düşcek ,tek farkı sırf kullanıcıları kaybetmemek için ufak güncellemeler verirler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt