Windows Phone 8 güncellemesi Apollo Plus Hk.

Sponsorlu Bağlantılar

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
menü görselliği çok daha canlı ve net uygulama desen yok yok s3 ü cazip kılmasına yetiyor

ustakaptan

Üye
Benim bu güncellemeyi beklemeye sabrım kalmadı bende s3 ile takas yapmak istiyorum isteyen arkadaşlar arayabilir. 535 383 7878

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
adamlar en kısa zamanda güncelleme çıkarıp müşterileri memnun etmek yerine yeni cihaz çıkarıp satma derdindeler e ne olacak bizde para çok nede olsa hemen sazan gibi atlıyoruz diyelim 11. ayda güncelleme geldi merak ediyorum acaba kaçımızda lumia 820- 920 kalacak harbiden sıktı yani madem bu kadar bekletecekler o zamana kadar da kullanmanın mantığı yok

umutgidik

umutgidik

Üye
@ Göhkan : L820 Devam + Sabır :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Forever Nokia + Windows Phone :sarıl:

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Ben şahsen çok memnunum ve güncellemelerle daha iyi olacağına inanıyorum windows phone bizi yarı yolda bırakmıcak bence :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
bence daha güncellemesi olan bir telefon için piyasadaki en iyi telefon lumia920 sonuçta dayanaklı kamerası çok iyi ayrıca s3 s3 diyorsunuz s3un 4çekirdekleb yaptığını lumia920 2 çekirdekle hallediyor ve daha kaliteli daha ne diyeyim iyimi Nokia lumia920 yi çıkarttı ha lumia olmazs da s3 almazdım ıphone 5 alırdım sonuçta daha iyi uygulamalar daha iyi ekran kamerasıda fena değil hafızasıda yeterli +fors :)

PureFood

PureFood

Üye
Sabır arkadaşlar sadece sabır biraz.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
S3 te seni cezbeden ne olacak acaba rehberi bile 11 sn. de açması mı :)

kardeşim toucwiz arayuzunde deep slep nedir ? onu bir araştır :oke: 8 ay oldu s3 um daha 11 saniyede rehber açtığını görmedim ; taş çatlasın 3 saniye. Eğer ben sistemdeki (touchwiz arayuzunden bahsediyorum) deep slep olayından anlamam , rehberim hemen açılsın der isen mağazaya girip exdialer programını indirirsin rehber uykuya dalmaz hemen açılır. Abartmayı bu kadar sevmeyin.....

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Normalde rehber 3 saniyede mi açılıyor?:blink:

Rehberi hızlı açmak için uygulama mı kuruyorsunuz?:oha:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Normalde rehber 3 saniyede mi açılıyor?:blink:

Rehberi hızlı açmak için uygulama mı kuruyorsunuz?:oha:

evet kardeşim rehber ve mesajlar Samsungun kullandığı toucwiz arayuzunde maalesef bu şekilde . htc nin sense arayuzunde böyle bir gecikme yok mesela :oke: internetten arastırdıgımda samsungun batarya tasarrufu için böyle bir yola başvurdugunu öğrendim. Yani rehber yada mesaj açıldığında ram den belli bir.miktar yiyor buda bataryada %5 civarında bir kayıp getiriyor. Bu yüzden bu tip sistem programlarında samsungun deep sleep (derin uyku) modu devreye giriyor ve belli bir müddet programı kullanmayınca LMK sistemi devreye girip kullanılmayan programı tasarruf sağlamak için kapatıyor. iste bütün mesele bu :oke:
Birde rehber için 3. parti uygulama kullanmama neden şaşırdın anlam veremedim ; sonuçta sizde resim upload yapmak için ucbrowser kullanmıyormusunuz ? rehber olayınıda böyle düşünün :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet kardeşim rehber ve mesajlar Samsungun kullandığı toucwiz arayuzunde maalesef bu şekilde . htc nin sense arayuzunde böyle bir gecikme yok mesela :oke: internetten arastırdıgımda samsungun batarya tasarrufu için böyle bir yola başvurdugunu öğrendim. Yani rehber yada mesaj açıldığında ram den belli bir.miktar yiyor buda bataryada %5 civarında bir kayıp getiriyor. Bu yüzden bu tip sistem programlarında samsungun deep sleep (derin uyku) modu devreye giriyor ve belli bir müddet programı kullanmayınca LMK sistemi devreye girip kullanılmayan programı tasarruf sağlamak için kapatıyor. iste bütün mesele bu :oke:
Birde rehber için 3. parti uygulama kullanmama neden şaşırdın anlam veremedim ; sonuçta sizde resim upload yapmak için ucbrowser kullanmıyormusunuz ? rehber olayınıda böyle düşünün :oke:

sense5 derim başka da bir şey demem androidde.:oke:

Üst Alt