Windows Mobile 10 ekran yansıtma

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
    Konu Sahibi
Windows Mobile 10 ekran yansıtma
Arkadaşlar öncelikle merhaba, 950xl telefonumla ekran yansıtmak istediğimde her türlü continuum açarak ekranı yansıtıyor. Direk ekranımı yansıtmam için bir yol mevcut mu? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Hepinize iyi akşamlar.
Forumun bu kısmı için çok üzülüyorum. Bir iki yıl önce bir gelişme olduğunda yüzü aşkın kişi bursa olurduk. Şimdi ise bir gün geçmesine rağmen bir cevap bile yok.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba, 950xl telefonumla ekran yansıtmak istediğimde her türlü continuum açarak ekranı yansıtıyor. Direk ekranımı yansıtmam için bir yol mevcut mu? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Hepinize iyi akşamlar.
Forumun bu kısmı için çok üzülüyorum. Bir iki yıl önce bir gelişme olduğunda yüzü aşkın kişi bursa olurduk. Şimdi ise bir gün geçmesine rağmen bir cevap bile yok.
Çok haklısın maalesef forumun en hareketli bölümü burası sayılırdı ama şimdi durum ortada.
Arkadaşım benimde 950 xl telefonum var ama serviste şuan, deneme yanılma yapma şansımda yok o yüzden.

• Beğen
Tepkiler: mesutcinik
narnia16

narnia16

Üye

Sanırım aradığın şey bu ama Windows 10 Mobile destekliyor mu bilmiyorum. Ben Lumia 920 de kullanıyordum.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 da desteklenmiyor bu uygulama

rainman3545

rainman3545

Üye
Lumia Play Too uygulaması var işini görür

serinaga

serinaga

Üye
Ben L1520 telefonum için Çin'den aldığım Miracast bir cihaz ile doğrudan ekranı yansıtıyorum, arada bir takılıyor ama iş görüyor ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben L1520 telefonum için Çin'den aldığım Miracast bir cihaz ile doğrudan ekranı yansıtıyorum, arada bir takılıyor ama iş görüyor ...
öyle bir cihaza neden ihtiyaç duydun ki, 1520 zaten tv ye yansıtılabiliyor(play to ile değil)

serinaga

serinaga

Üye
öyle bir cihaza neden ihtiyaç duydun ki, 1520 zaten tv ye yansıtılabiliyor(play to ile değil)
Sanırım eksik anlattım, benim TV'de Miracast olmadığından TV tarafına kablosuz yansıtma için almıştım, yani Televizyona takmak için Miracast aldım ...

mesutcinik

mesutcinik

Üye
    Konu Sahibi
Play to desteklenmiyormuş.

Üst Alt