Windows Kapanmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Windows Kapanmama Sorunu
Merhaba Maxicep Ailesi benim Pc İle Ufak Bir sıkıntım Var Pc Önence Windwos 10 Kullanıyordum ve Galiba son 1 ay içide garip bir sıkıntı ile karşılaştım pc kapat basıyorum ekran gidiyor notebook işiği hala yanmaya devam ediyor sıkıntı windows 10 diye düşündüm Windows 8.1 hala sıkntım devam ediyor

arslan3332

arslan3332

Üye
Merhaba bu gibi durumlar genelde arkaplanda çalışan uygulamaların kapatılamaması ile bilgisayarında kapanmamasına yol açıyor win 10 ve win8 kullanırken ikisinede ortak yüklediğin uygulamaları gözden geçir

PALA.

PALA.

Üye
Ccleaner vb.yazılım kullanırken, seçeneklerde çetele dosyaları vardır bunları silme.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
zaten cclealer kullanımıyom

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yüklediğiniz bir 3. Parti Program dan dolayi olabilir. Format attiktan sonra, hic bir Program yuklemeden tekrar deneyiniz.

AIS

AIS

Üye
Bilgisayar ismi nedir? Birde sistem gereksinimlerini yazar mısın?

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
casper by14 mlodeliydi galiba
birde işin komik tarafı pc yeniden başlata bsınca pc kapanıyor:muha:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Buyuk ihtimalle İsletim Sisteminde Gerekli Driverlar kurulu olmadigi icin bu durum yasanmakta. Tekrardan Temiz kurulum yapin ardindan, gerekli olan tum Driverları kurup test ediniz. :oke:

arslan3332

arslan3332

Üye
Link e tıkla programı anlatıldığı gibi kur bilgisayarını tarattır eksik veya güncel olmayan bütün driverları yükle.

+Sorun devam ederse bilgisayarda çalışan bütün programları kapat sonra bilgisayarı kapat.Sorun çözülmüşse açık olan programları tek tek test ederek sorunlu programı tespit edebilirsin.

+Sorun devam ederse görev yöneticisinden arkaplanda çalışan bütün hizmetleri işlemleri kontrol et sistem uygulaması yazmayan bütün işlemleri kapat sonra bilgisayarı kapatıp dene.

Yönetici tarafından düzenlendi:
Buğra

Buğra

Admin
Intel Management Engine Interface aygıt yöneticisine gir bunu bul ve sürücüleri kaldır yap. sonra bilgisayarı yeniden başlat. sorun düzelmiş olacak :oke:

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Link e tıkla programı anlatıldığı gibi kur bilgisayarını tarattır eksik veya güncel olmayan bütün driverları yükle.

+Sorun devam ederse bilgisayarda çalışan bütün programları kapat sonra bilgisayarı kapat.Sorun çözülmüşse açık olan programları tek tek test ederek sorunlu programı tespit edebilirsin.

+Sorun devam ederse görev yöneticisinden arkaplanda çalışan bütün hizmetleri işlemleri kontrol et sistem uygulaması yazmayan bütün işlemleri kapat sonra bilgisayarı kapatıp dene.
Full içerikli paylaşımlar yasaktır.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Driver Booster Adlı Program Ile Gunceledim Sıkıntı Hala Devam Ediyor
Intel Management Engine Interface O dan Kandilli Bilmiyor Sorun Sorudan Cikti

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Driver Booster Adlı Program Ile Gunceledim Sıkıntı Hala Devam Ediyor
Intel Management Engine Interface O dan Kandilli Bilmiyor Sorun Sorudan Cikti
Driver Booster gibi Programlar kullanmadan kendiniz Manuel olarak Uretici web sitesinden indirip kurarsaniz, bir sorunun kalacacagini sanmiyorum. :oke:

• Beğen
Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Casper Sitesine Gitiğde Ürün Numarasını Yazyıyom Ürün Bulunamadı hatası Veriyor

PALA.

PALA.

Üye
En iyisi yeniden windows yükle.

arslan3332

arslan3332

Üye
Intel Management Engine Interface aygıt yöneticisine gir bunu bul ve sürücüleri kaldır yap. sonra bilgisayarı yeniden başlat. sorun düzelmiş olacak :oke:

Bu yöntemin sonucu ne oldu

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam sürücüyü kaldırdım sorun devam ediyor:bilmm

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Belki sorun windows dır diye düşündüm ve windowsun yanına linux (Android) Kurdum Sorun Devam ediyor

Üst Alt