windows iso düzenleme

eskehacettepe

Üye
    Konu Sahibi
selamün aleyküm windows iso nasıl düzenlieyebilirim ntltie dism++ proğramdan başka program varmı isonun içerisine program ve driver ekliyecektim
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

eskehacettepe

Üye
    Konu Sahibi
kimse yorum yazmamış
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam. Format Cd sıne Mı Program Ekleyeceksin yani Setup? Normal Dosyaları Çıkartıp Geri İso Yapsan Olmuyormu
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Fatih BaKeR

Üye
Msmg toolkit'e baktınız mı?
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

eskehacettepe

Üye
    Konu Sahibi
yok olmuyor ben wndows isonun içerisine program eklemek istiyorum ntlite vb programlarla olmuyor
Mesaj birleştirildi:

yardım etcek kimse yokmu ek program varmı diger programlarla olmuyor
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt