Windows 8'de Microsoft Hesabını Nasıl Kapatırız ? Nasıl Kaldırırız?


hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bildimiz Üzere Bazı Arkadaşlar Şifre Girmek İstemiyor Bunu Kaldırmanın Bir Yöntemi Var Adım Adım Uygulayın ..

1- Windows 8 Ekranına Gelin
Hesap resmine basıp, hesap resmini değiştir diyoruz.


Kullanıcılar Bölümüne Giriyoruz..Microsoft hesabına geç yerinde, Yerel Hesap yazıyor. Yerel hesap'a basıyoruz.
Karşımıza küçük ekran geliyor burada hesabımızın yeni adını ve koymak istersen parola soruyor. Parola koymak istemiyorsak boş bırakıp ileri diyoruz. Oturum kapatılıyor ve hesabı seçip oturumu açıyoruz.
---
Bunu neden yapalım derseniz, bilgisayar sadece size ait değilse, ailenizde 2-3 kişi kullanıyor ise örneğin w8 skype var microsoft hesabınızda iken skypede oturumu kapatamıyorsunuz fakat yerel hesapta açtığınız microsoft hesapları gidiyor istediğin zaman oturum açıp başka bir microsoft hesabına girebiliyorsunuz.
 

eren366

Üye
Oh Be Sonunda Şifre Gitti :tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt