Windows 8 ve yaşadığım sorunlar;

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 ve yaşadığım sorunlar;
Wın 8 i yükledikten sonra faceye geçerken çoğu kez hata vermeye başladı. Internet (wı-fi) olmasına rağmen Bazen sitelere geçerken ağa bağlanamıyor hatası vermeye başladı. Acaba bu win 8 den mi kaynaklanıyor ? Daha önce'den windows 7 kullanıyordum ama bu sorunlarla karşılaşmadım ne zaman windows 8yükledim bu sorunları yaşamaya başladım.

silentattack

silentattack

Üye
bende normalde varsayılan işletim sistemi windows 7 olan bilgisayarıma windows 8 yükledim ilk başlarda herşey güzeldi pc uçuyordu ancak daha sonradan ısınma problemi oldu işlemci fanı hiç susmaz oldu bende windows 7 ye döndüm :) ama bu dediğin sorunları yaşamadım :hmmm

Hasand.

Hasand.

Üye
dostum ben yukledim bir cok sorunlarım oldu ben de win 7 dondum . SORUNLARIM internete girerken agır gırıyordu (-) . oyun performansı donma yapıyor . internette kımı zaman video acmıyordu. NE OLURSA ESKIDE DONDUM GENE WİN 7(xd):oke: BİLGİSAYAR SAMSUNG ATIV BOOK

silentattack

silentattack

Üye
windows 8.1 prewiew sürümü çıkmış deneyeceğim ben herşeye rağmen :ehe

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeşim normalde benimki de 7 iydi daha sonra setup ile 8 e yükselttim. şimdi tekrar geri almak istiyorum, illa format atmam mı gerekiyor yoksa 8 i yüklediğim gibi yani iso indirip iso nun setup u ile yükleyebilir miyim ?

- - - Eklendi - - -

benim de en büyük sorunum internetin ağır çalışması sadece internette proglem var. doğru dürüst bağlanabildiğim site yok denecek kadar az. ya ağa bağlanamadı diyor yada yüklenebedi diyor

- - - Eklendi - - -

windows 8.1 prewiew sürümü çıkmış deneyeceğim ben herşeye rağmen :ehe
bu sürüm yeni mi çıktı ? ekim de çıkacak denilmişti yoksa deneme sürümü mü ?

Uhops

Uhops

Üye
aynen kardeşim normalde benimki de 7 iydi daha sonra setup ile 8 e yükselttim. şimdi tekrar geri almak istiyorum, illa format atmam mı gerekiyor yoksa 8 i yüklediğim gibi yani iso indirip iso nun setup u ile yükleyebilir miyim ?

- - - Eklendi - - -

benim de en büyük sorunum internetin ağır çalışması sadece internette proglem var. doğru dürüst bağlanabildiğim site yok denecek kadar az. ya ağa bağlanamadı diyor yada yüklenebedi diyor

- - - Eklendi - - -

bu sürüm yeni mi çıktı ? ekim de çıkacak denilmişti yoksa deneme sürümü mü ?
Evet deneme sürümü gibi bişey.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
ben de 7den 8 proya gectim ama dediniz sorunların hicbirini yasamadim hatta laptop daha soguk sadece bazi oyunlarda uyum problemi var oyun içerisinde donuyor arasira

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Ben win 8 yaptım internet .açılış.oyun falan herşey hızlandı
Internete yandex browser den gir en hızlışı o win 8e özel anlaşmalı ve çok hızlı

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ben de 7den 8 proya gectim ama dediniz sorunların hicbirini yasamadim hatta laptop daha soguk sadece bazi oyunlarda uyum problemi var oyun içerisinde donuyor arasira

ilk bir hafta bende de sorun yoktu. Daha sonra çıkmaya başladı sorunlar. Siz ne kadardır kullanıyorsunuz wın8i ?

- - - Eklendi - - -

Ben win 8 yaptım internet .açılış.oyun falan herşey hızlandı
Internete yandex browser den gir en hızlışı o win 8e özel anlaşmalı ve çok hızlı

yandex i hiç sevmem 's bir 'de onunla deneyeym

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Konu gerekli yere taşındı.

Ben aylardır win 8 kullanıyorum. Win 7 geç açılıp kapanıyor falan bi de 8 daha şık daha kullanışlı geliyor bahsettiğin sorunları da hiç yaşamadım. Belki yanlış driver kurmuş olabilirsin ya da güncel olmayan ya da yamalı falan win 8 kurmuşsundur ondan sıkıntı olmuş olabilir.

Üst Alt