Windows 8 Destekleyen Program Windows 10'da Sorun Çıkarır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

RE_STaRT

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 Destekleyen Program Windows 10'da Sorun Çıkarır mı?
Şuan bilgisayarımda Windows 8.1 yüklü. İnternete bağlanmak içinse airties wifi adaptör kullanıyorum. Cd ile adaptörün yazılım yüklemesi yaptıktan sonra kullanılabiliniyor. Kutu üstünde desteklediği sistemler arasında Windows 8 de var ama 10 yok (W10 çıkmadan önce alınan bi cihaz yani normal :D ) İşletim sistemini Windows 10'a yükseltirsem sorun çıkar mı. Eğer desteklemezse internetsiz kalırım o yüzden yükseltip risk almak istemedim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Destekleyecektir, sorun olursa uyumluluktan Win8 seçipde deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: RE_STaRT

RE_STaRT

Üye
    Konu Sahibi
Peki Teşekkür Ederim. Ama Wi-Fi ağına bağlanmak için sadece yazılımın yüklü olması gerekiyor herhangi bir şekilde yazılımın programını açmayı bulamadım. Bu sorun yaratmaz değil mi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Peki Teşekkür Ederim. Ama Wi-Fi ağına bağlanmak için sadece yazılımın yüklü olması gerekiyor herhangi bir şekilde yazılımın programını açmayı bulamadım. Bu sorun yaratmaz değil mi?
Dediğinizden gerçekten birşey anlamadım, hangi yazılım hangi uygulama ?

• Beğen

RE_STaRT

Üye
    Konu Sahibi
Yani uygulama derken dediğiniz gibi uyumluluk kullanabileceğim herhangi bir şey yok. Sadece yazılım yüklü. Tek korkum Windows 10 ile birlikte sorun çıkarması.
Anladığım kadarıyla da çıkarması pek muhtemel değil. Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yuklu olmasi yeter baglanamazsan 8 e donersin ztn pcden guncelleme ile kuruyorsan 10 u 8.1 in dosyalarini sn silmedikce tutuyor geri donebilesin diye 8.1 e

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yani uygulama derken dediğiniz gibi uyumluluk kullanabileceğim herhangi bir şey yok. Sadece yazılım yüklü. Tek korkum Windows 10 ile birlikte sorun çıkarması.
Anladığım kadarıyla da çıkarması pek muhtemel değil. Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkürler
Yükleyin Win10 u sorun olayacağını zannetmiyorum yinede sorun olursa yine yazın uyumluluk ile ilgili yardımcı oluruz yine.

• Beğen

RE_STaRT

Üye
    Konu Sahibi
Yuklu olmasi yeter baglanamazsan 8 e donersin ztn pcden guncelleme ile kuruyorsan 10 u 8.1 in dosyalarini sn silmedikce tutuyor geri donebilesin diye 8.1 e

Yükleyin Win10 u sorun olayacağını zannetmiyorum yinede sorun olursa yine yazın uyumluluk ile ilgili yardımcı oluruz yine.

Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkürler Yükseltmeyi Yapacağım. Sanırım Sorun Olmaz. Olursa Dediğiniz Gibi Geri Yükleme Yaparım :tşk:

Üst Alt