Windows 8 De Olan Hatalar Ve Çözümleri

Sponsorlu Bağlantılar

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 De Olan Hatalar Ve Çözümleri
Arkadaşlar Ben bugün bir şey buldum .

Kaç gündür Nokia Pc suitle telefonumu bağlamaya çalışıyordum ama sürekli şebeke hatası veriyordu , bazende başka uygulama tarafından kullanılıyor gibi hatalar veriyordu , çok araştırma yaptım , nokia ile iletişime geçtim , Turkcell'e iletişime geçtim ama hiç biri çözüm bulamadı , Sonra bilgisayarı karıştırırken yenileme die birşey buldum , ne olduğunu bilmiyordum ama artık sıkılmıştım ne olursa olsun dedim ve tıkladım :D

Sonra resmen format attı bilgisayarıma ama hiç bir dosyamı , fotomu filan silmedi sadece bilgisayarı ilk açtığım güne dönderdi :) , ve inanın bilgisayar eskisinden dahada hızlandı ve Uyumluluk sorunlarının tamamı giderildi , telefonumu bağladım hiç bir hata vermedi nete bağlandım , Sonra Crossfire europa oynayanlar bilir çoğu win8 kullananlarda sürekli xtrap hatası veriyordu , ve o bile düzeldi ,

Yenileme yaptığınızda bütün yüklediğiniz şeyler gidiyor ama dosyalarınızı silmiyor , özellikle programları yükerken onlarla birlikte gereksiz uygulamalar v.b filan yüklenen şeyleri kaldırmada bire bir , Ve daha önceden deneme süresi dolan bütün uygulamalara tekrardan ek süre geldi :D mesela bende norton antivirüs vardı 60 gün daha geldi onun gibi ,

neyse bilmeyenler için gayet yararlı bence :)

konuyu şuan telefondan aciyorum , yenileme işlemini nerden yapılcanı bilmeyenler sorsunlar Pcye geçince cevaplarım ,

Iyi Geceler .. <3

marist

marist

Üye
Bilgi için teşekkürler.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Recovery yapmışsın haberin yok :)

hmustafa19

hmustafa19

Üye
    Konu Sahibi
Recovery yapmışsın haberin yok :)
o yenilemeyi bulduğum yerde 2 şey vardı biri dosya silip format atıyordu ki bu Recovery oluyor bildiğim kadaryla diğeride dosyalarınızı silmeden yenileyin filan yazıyodu , herneyse :) sorunum halloldumu halloldu :)
sıkıntı yok güzel kardeşim :)

Üst Alt