Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltirken takılma sorunu yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

soner366

soner366

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltirken takılma sorunu yardım.
Ücretsiz gelen Windows 10 yükseltmesiyle Windows 10'a geçerken, update düzgün şekilde indi. Sonrasında yüklemek için yeniden başlat yaptım. Yükleme ekranında genel ilerleme %16'da, dosya kopyalama %56'da takılıyor. 12 13 saat beklememe rağmen değişiklik olmadı. Power tuşundan kapattım. Açınca önceki sürüme geri yükleniyor dedi. Biraz bekledikten sonra açıldı, bilgisayar eski halindeydi. Bunu 4 5 kere yapmama rağmen farklı yüzdelerde takılıyor. Windows Update'e gelen sorun şu şekilde yazıyor "C1900101-2000D". Araştırdım bir çözüm bulamadım.

İnternet hızım çok yavaş 1 günde anca iniyor. Bu yüzden tekrar tekrar indirmekten sıkıldım. Format atmak istemiyorum çok fazla dosyam var. Takılma sorununun bir çözümü yok mu? Yada dosyaları kaybetmeden yükseltmenin bir yolu yok mu?

Laptopum Toshiba L850-1rh Windows 8.1 Single Language. Boş alan 200 GB.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Yazdığım yazıyı okudunuz mu? Yoksa sadece başlık üzerinden mi cevap verdiniz? Dosyaları kaybetmeden format atmak istiyorum. Verdiğiniz linkteki yöntemle dosyalar kaybediliyor.
format atarken dosyaları saklamayı veya silmeyi seçemiyor musunuz:)

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Şuraya bir göz atın:

soner366

soner366

Üye
    Konu Sahibi
format atarken dosyaları saklamayı veya silmeyi seçemiyor musunuz:)
Burada ki yöntemle aynı yöntem olduğunu düşünüyorum " ". Burada verilerimin silineceği yönünde uyarı yapılmış.
Şuraya bir göz atın:
İlginiz için teşekkürler. Bu sayfayı daha önce okumuştum. Benim sorunuma değinmemiş, yanlış anlamadıysam. Benim yüklemem %16 civarında takılıyor. Sayfada bununla ilgili bilgi yok, tabi eğer gözden kaçırmadıysam.

Üst Alt