Windows 7'den Windows 8.1 Pro'ya Geçtim :)

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Dün İtibariyle Windows 7'den Windows 8.1 Pro'ya geçtim , bana Windows 7'den kat ve kat daha hızlı geldi , chrome kullanmıyorum internet Explorer 11 kullanıyorum chrome dan daha hızlı , başlat olmayınca zorlanırım sandım ama çok daha iyi geldi :) sizce iyi yapmışmıyım :)
 
fratucaman

fratucaman

Üye
Önemli olan sizin düşüncelerinizdir değişime açık olmak gerekir bence iyi yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun :)
 
sLeepLe

sLeepLe

Üye
windows 8 kullanmak nasip olmadı ama inşallah yeni bilgisayar aldığımda kullanıcam bence güzel olmuş görsel olarak hız olarakta iyiyse tamamdır :) ie11 sonradan yavaşlamazsa iyiymiş :) Hayırlı uğurlu olsun :oke:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]p.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt