Windows 7 gümbür gümbür geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu SahibiMicrosoft, büyük beğeni toplayan XP Mode'un Windows 7 RTM sürümünü dün itibariyle yayınlamış bulunuyor.
Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre, Microsoft, dün itibariyle, Windows 7 özelliklerinden biri olan XP Mode'un Windows 7 RTM versiyonunu yayınladığını açıkladı. XP Mode ile kullanıcılar, Windows 7 ve Vista desteklemeyen uygulamaları Windows 7 üzerinden çalıştırabilecek. Vista'nın en büyük eksikliklerinden biri olarak gösterilen XP Mode, Windows 7'yi cazip kılan özelliklerden yalnızca bir tanesi. Microsoft, Windows 7 RTM için XP Mode'u yayınlayarak, bu alanda kullanıcıların fikirlerini de almak istiyor.
Windows 7 uyumlu XP Mode, Professional, Ultimate ve Enterprise sürümler için yayınlandı ve RC sürüm ile de sorunsuz çalışıyor. Windows XP Mode'un final sürümü, 22 Ekim itibariyle yayınlanacak. Microsoft yetkililerinden Brandon LeBlanc, konuyla ilgili olarak; "Kullanıcılar şimdiden takvimlerini hazırlasın" dedi
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
bilgi için sağol enes.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt