Windows 7 Format Atma

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
CD olmadan format atmanın yolu var mı? :hmmm
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
evet flash belleğe boot ederek yükleyebilirsınve format çok hızlı oluyor 8dk yi geçmiyor
 
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl boot ederek yükleyebilirim? Tam anlamadım.
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
windows 7 iso dosyasını Windows 7 USB/DVD Download Tool ile belleğine kopyalayacaksin eğer direk kopyalarsan başlangıçta açılmaz.
 
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Hiç uğraşmayayım ya, bozulur falan. :kotu:
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
yok ilk denemede zorluyor biraz internette resimli anlatımı var tavsiye ederim cd ile uğraşmayın artık .bunun tek riski her bilgisayara sistem açık iken takmayın.sadece format için kullanın
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt