windows 10 ve wimdows 7 arası geçiş sorunu


kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
şimdi arkadaşlar geçen gün pc ye temiz kurlum yaptım windows 7 den windows 10u yükledm neyse bir kaç hafta kullandıktan sonra tablete yazılım atmam gerekti driverını tanıtamadım bir türlü o yüzden windows 7 tekrar kurdum windows 10 u silmeden üzerine yükledim açılışta bir iki sefer bios ekranında işletim sistemi arasında geçiş için seçenek çıkıyordu silmediğim halde direk windows 7 ile açılıyor msconfig ile başlangıç ve sistem kurtarma ya baktığımda windows 10 yok dosyalar vs ler duruyor nere gitti bu anlamadım nasıl açacam ben bunu geri ya yardımcı olabilecek biri varmı
@BLasTeaR yardımcı olabilirmisin
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başlangıç ve Kurtarmaya Bak Orada Görünüyor Mu.Olmazsa Tüm Dİskleri Biçimlendirip Dene.
 
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
orda yok baktım uçmuş heralde ama silmedim iyi biliyorum direk üstüne yükledim bir kaç sefer açılışta geldi sonrasında uçtu :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt