Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Mevcut durumda birkaç yıl gider, sonrası malum ...

afwerker

afwerker

Üye
Note 8 e geçtikten sonra klavye,3d harita ve reklamsız uygulamaları özler oldum onun dışında aşırı derecede tatmin ediyor uygulamalar falan

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
n000k

n000k

Üye
Wp10 insider kaldırılıyormuş. Yenilik sunmayacaklar artık.. [emoji17]

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi ve afwerker
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve n000k
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bunca zaman bizi kobay olarak kullanan Microsoft firmasına teşekkürlerimi bir borç bilirim (!!!)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Ali_KRKY, suyunsesi ve 4 diğerleri
serinaga

serinaga

Üye
Zaten uzun zamandır güncelleme verip, hiçbir şey değişmiyordu, bari heyecan yapmamış oluruz ...

• Beğen
Tepkiler: n000k
serinaga

serinaga

Üye
Fotoğraflar uygulaması ciddi bir değişime uğramış ve aynı PC'deki gibi olmuş, pek çok fonksiyon eklenmiş, ancak kasmaya başladı bende, Micro SD kart kullanıyorum 80Mbit, 64 Gbyte, 48 Mbyte dolu, 7000'den fazla fotoğraf ve 500'den fazla Video var. Eski Fotoğraflar uygulamasında sıkıntı yoktu ama son güncellemeden sonra kasmaya başladı, acaba hafıza olarak telefon hafızasını kullananlarda durum nasıl ? Bilgi verebilirler mi ...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Fotograflar uygulamasında güzel değişiklikler olmuş.
Galiba bu desteklenilen telefon modellerinde daha iyidir..
L 830 da AYARLAR'a girip klasör ekleme, tanıtma işlemi tepki vermiyor.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Kasma benim L950'de de var.

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Benim çakma 650 ye gelen güncelleme ( Orjinali 820)
Doğal olarak yenilik yok diyor.

Windows 10 mobile Build 15254.248 (KB4077675) Değişiklik Listesi:
Improvements and fixes İyileştirmeler ve düzeltmeler

This update includes quality improvements.
Bu güncelleme, kalite iyileştirmeleri içerir.
No new operating system features are being introduced in this update.
Bu güncelleştirmede yeni işletim sistemi özellikleri sunulmamaktadır.

• This build includes all the improvements from KB4074592 (Check the changelog below)
  • Bu yapı, KB4074592'deki tüm iyileştirmeleri içerir (aşağıdaki değişiklik günlüğünü kontrol edin)
  • Addresses issue where the touch screen would remain unresponsive.
  • Dokunmatik ekranın yanıt vermemesine neden olacak adresler sorunu.
  • In most cases, using the Power button to turn the screen off and on restores responsiveness.
  • Çoğu durumda, ekranı kapatmak ve açmak için Güç düğmesini kullanmak yanıt vermeyi geri yükler.
  • Occasionally, at startup, the touch screen would remain unresponsive, and the only recovery mechanism was to restart the phone.
  • Bazen, başlangıçta dokunmatik ekran yanıt vermeyen kalır ve tek kurtarma mekanizması telefonu yeniden başlatmaktır.
If you installed earlier updates, only the new fixes contained in this package will be downloaded and installed on your device. Daha önceki güncellemeleri yüklediyseniz, yalnızca bu pakette bulunan yeni düzeltmeler indirilir ve cihazınıza yüklenir.

serinaga

serinaga

Üye
Hahhaaa bana da 15254.249 gelmiş ...

Bu arada Fotoğraflar güncelleme aldı, eski Fotoğraflar geri geldi, demek ki çok geri bildirim geldi, paylaş vs. gibi bir sürü özellik çalışmıyordu. Aslında arayüz çok iyi ama biraz daha geliştirilmesi gerek sanırım ...

Yüklemeye hazırlanıyor, epeyce uzun sürdü, bakalım ne değişmiş :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim telefon yüklemiş haberim yok. Demek ki yalnızca değişiklik olan dosyaları indirip kurmuş.
Ve evet fotoğraflar uygulaması güncelleme alıp eskiye dönmüş.
Çevrim dışı haritaların güncellemesi var arkadaşlar. (Uygulaması değil). Ayarlardan güncelleyin.

serinaga

serinaga

Üye
Başlığı 15254.249 olarak değiştirsek mi :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Sensation
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@Esendağlı 15254. ~ Yapıda iseniz Ayarlarda yer alan Windows İnsider Programı sayfasının görüntüsünü buraya atar mısınız. Lazım oldu da..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bendekinde aynı sayfada Ortada Windows'un Sonraki Sürümü ya da Yalnızca Erken Güncelleştirmeleri Gönder şeklinde iki seçenek yazıyor.(L 830)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Bendekinde aynı sayfada Ortada Windows'un Sonraki Sürümü ya da Yalnızca Erken Güncelleştirmeleri Gönder şeklinde iki seçenek yazıyor.(L 830)
Bir ara bende de öyle idi, bir süre sonra düzeldi ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt