Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Cortana ne olur sizce? :) Türkçesi bile yok hatunun. Siri aldı başını gidiyor. Derken Siri'ye çoluk çocuk diyen yapay zekalar geliştirildi. Adı Luna. Netten "Yapay zeka Luna" yazıp aratın. Cidden tehlikeli yollara girildi bile.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Joe "popüler uygulama geliştiricilerine para ödeyip uygulama yaptırdık ama kullanıcı sayısı çok düşük olduğu için uygulamaları yayınlamadık" demiş. Lumia'lardan ayrılanların en büyük mazereti popüler uygulamaların çoğunun markette olmaması idi. Demek ki bu bile Microsoft yetkililerinin kulağına hiç gitmemiş. Uygulamaları yaptırmışlar öyle satış rakamlarına bakıyorlarmış rakamlar yükselse de uygulamaları markete koysak diye! Ağam eğlenir bizle..

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve n000k
n000k

n000k

Üye
Joe "popüler uygulama geliştiricilerine para ödeyip uygulama yaptırdık ama kullanıcı sayısı çok düşük olduğu için uygulamaları yayınlamadık" demiş. Lumia'lardan ayrılanların en büyük mazereti popüler uygulamaların çoğunun markette olmaması idi. Demek ki bu bile Microsoft yetkililerinin kulağına hiç gitmemiş. Uygulamaları yaptırmışlar öyle satış rakamlarına bakıyorlarmış rakamlar yükselse de uygulamaları markete koysak diye! Ağam eğlenir bizle..

Ulan öküz önce koy uygulamaları bak bakalım insan gelmiyor mu !! Adama bak birde biz alıcıları suçluyor! Uygulamalar olsaydı millet almaz mıydı telefonları? Birçok kişi bende dahil sırf uygulama kıtlığından vazgeçtim Microsoft’tan! Oynayan kareler nereye kadar doyuracak beni? Hoş o kareleri koymak için uygulama olmazsa biz ne yapalım [emoji38]

Joe Belfaore şunu açıkça diyemiyor biz beceremedik Samsung bizi yıktı geçti diye! Adamlar Samsung S2 ile efsane olmuştu be geçmişte!

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386 ve og1907
volumezoom

volumezoom

Üye
Bence en büyük hataları başından beri kullanıcı geribildirimlerini dinlememeleri oldu, bir çok kullanıcı forumlarda deyim yerindeyse kendini yırttı ama bunlar burnunun dikine gitti, Nokia dan devraldıkları servisleri de berbat ettiler. Bu kadar hatayı başka şirket yapsa çoktan batar giderdi, geçmiş zamanlarda Nokia symbian la piyasayı silip süpürürken mpx200 le Windows mobile kullandık sonrasında iOS ve android popülerken Nokia ile Windows mobile kullandık bir çok kişiye bu cihazlardan aldırdık yeri geldi geri bildirim yaptık cihazlarımızı deneme tahtasına çevirdik aslında hiçbir çıkarımız yoktu bu durumdan ama gel görki kıymeti bilinmedi fikirlerimize değer verilmedi. Gerçi bende umudumu çoktan kaybetmiştim ama bu saçma açıklamayı görünce bir kaç kelime yazmak istedim. Sağlıcakla kalın ✋️

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin, serinaga ve 1 kişi daha
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bence en büyük hataları başından beri kullanıcı geribildirimlerini dinlememeleri oldu, bir çok kullanıcı forumlarda deyim yerindeyse kendini yırttı ama bunlar burnunun dikine gitti, Nokia dan devraldıkları servisleri de berbat ettiler. Bu kadar hatayı başka şirket yapsa çoktan batar giderdi, geçmiş zamanlarda Nokia symbian la piyasayı silip süpürürken mpx200 le Windows mobile kullandık sonrasında iOS ve android popülerken Nokia ile Windows mobile kullandık bir çok kişiye bu cihazlardan aldırdık yeri geldi geri bildirim yaptık cihazlarımızı deneme tahtasına çevirdik aslında hiçbir çıkarımız yoktu bu durumdan ama gel görki kıymeti bilinmedi fikirlerimize değer verilmedi. Gerçi bende umudumu çoktan kaybetmiştim ama bu saçma açıklamayı görünce bir kaç kelime yazmak istedim. Sağlıcakla kalın ✋️
Yazık oldu Windows Phone'a Symbian Gibi Oldu

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, maydinmaydin ve volumezoom
volumezoom

volumezoom

Üye
Piyasada ne iOS ne android hatta symbian bile yokken mobil işletim sistemi yapan Microsoft bu işi beceremiyorsa problemi kullanıcılarda değil kendilerinde arasınlar bence.

• Beğen
Tepkiler: teknognc, suyunsesi, maydinmaydin ve 2 diğerleri
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 15254.1 Slow ve Fast için yayınlandı.

Fall Creators Update güncellemesi de 15254 olduğu böylelikle belli oldu.

dark_13

Üye
Yapı 15254.1 Slow ve Fast için yayınlandı.

Fall Creators Update güncellemesi de 15254 olduğu böylelikle belli oldu.
ne zaman gelir fall creators update güncellemesi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İşin ilginç yanı OnePlus 5'e Microsoft Edge Preview yükledim. Resmen Windows 10 Mobile'daki sürümünden çok daha hızlı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, serinaga ve Buğra
dakamon

dakamon

Üye
İşin ilginç yanı OnePlus 5'e Microsoft Edge Preview yükledim. Resmen Windows 10 Mobile'daki sürümünden çok daha hızlı.
Şaşırdık mı? Tabiki hayır. Çok önceden beri diğer platformlarda uygulamalarımız hep daha iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle ve serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Microsoft sanırım işin bu tarafını halledemedi, saçma sapan şeylerle uğraşıp çok dallandırıp budaklandırdılar sistemi, şimdi de işin içinden çıkamadılar, baştan temel uygulamalara odaklanıp, önce onları geliştireceklerdi, ama olmadı işte :bilmm
Şimdi yükledim, Gerçekten Android'de henüz kullanıma bile sunulmayan Microsoft Edge Prewiev çok iyi çalışıyor :karisti:, yahu PC'de bile bu kadar hızlı çalışmıyor :allalla:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft sanırım işin bu tarafını halledemedi, saçma sapan şeylerle uğraşıp çok dallandırıp budaklandırdılar sistemi, şimdi de işin içinden çıkamadılar, baştan temel uygulamalara odaklanıp, önce onları geliştireceklerdi, ama olmadı işte :bilmm
Şimdi yükledim, Gerçekten Android'de henüz kullanıma bile sunulmayan Microsoft Edge Prewiev çok iyi çalışıyor :karisti:, yahu PC'de bile bu kadar hızlı çalışmıyor :allalla:
Bak mesela şu sekmeleri biz Windows'da x işareti kapatıyoruz ya adamlar Android uygulamasına sağa doğru kaydırarak kapatma koymuş. :bangin:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: teknognc, maydinmaydin, mp2934 ve 1 kişi daha
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şaka mı bunlar ya !!!
Edge uçuyor be. Üstelik daha beta bile değil.

• Beğen
Tepkiler: mp2934 ve serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Gelen güncellemede haliyle hiçbir değişiklik yok sanırım, ve bundan sonra da olmayacak galiba, sadece performans iyileştirmeleri yapılıyor ...

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve maydinmaydin
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Microsoft vizyonunun.... Neyse ban yerim diye sustum.

remzi33

remzi33

Üye
daha garantisi bitmedi be 950XL'in. yazıklar olsun gerçekten. söyleyecek bir şey bulamıyorum

• Beğen
Tepkiler: n000k ve maydinmaydin

caner1010

Üye
Sistemi eleştirenlere lafımız yok fakat şu cihaza geçtim güle güle yazılacak yer bu konunun olduğunu da düşünmüyorum. Nasıl yeni Windows telefon alanların buraya yazmadığı gibi onların da buraya yazmaması gerektiği kanaatindeyim. Lafım size değil ama burası pişmanlık konusu veya başka bir şey değil değil, W10 gelişme konusu.
Aylar önce note 5 e geçtiğimde wp pişnanlıktır dolaylı olarak bana çaktırmadan laf geçirmiştiniz..yok burası ağlama duvarı değil wp gelişim yeridir diye..şöyle bir geçmiş mesajlara baktım ne oldu o wp gelişim işi???

• Beğen
Tepkiler: n000k
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Android'e geçtiğimde bile beni çeken sistemden soğuttunuz beni. Teşekkürler MİCROSOFT.

• Beğen
Tepkiler: remzi33

Üst Alt