Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
bence skype'ın en büyük sıkıntısı yavaş çalışması. Çunku her turlu özelliği var ama hem pcde hem mobilde yavaş çalışıyor. Windows mobilde olduğu gibi androidde de sms uygulamasının yerine geçecek ozeelliğe kavuşursa iyi olur

• Beğen
Tepkiler: teknognc

serinaga

serinaga

Üye
Benim L1520 4 yıl kadar performansın ardından (Yoğun İnsider Kullanımı) pil konusunda fire vermeye başladı ve taaa ki yarım pil durumundayken aniden %0 gösterip kapanmalar başlayıncaya kadar. Gittim bir pil aldım ve dün akşam değiştirdim ve şimdilik eski günlerdeki gibi kendine geldi telefon :alkis
Arkadaşlar maalesef aldığım pil biraz sorun çıkartacak gibi, bugün %30'da tam fotoğraf çekerken kapandı telefon ve tık yok :(, eve gelince şarja taktım o da ne şarj dip yapmış Windows ışığı yanıp söndükten sonra açıldı telefon ...
Bana acilen L1520 orijinal pil lazım, sıfır ya da az kullanılmış olur. Çevresinde olan varsa bana özelden PM atsın ...

• Beğen
Tepkiler: rainman3545, Krnl386 ve Esendağlı
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Benim L1520 4 yıl kadar performansın ardından (Yoğun İnsider Kullanımı) pil konusunda fire vermeye başladı ve taaa ki yarım pil durumundayken aniden %0 gösterip kapanmalar başlayıncaya kadar. Gittim bir pil aldım ve dün akşam değiştirdim ve şimdilik eski günlerdeki gibi kendine geldi telefon :alkis
Arkadaşlar maalesef aldığım pil biraz sorun çıkartacak gibi, bugün %30'da tam fotoğraf çekerken kapandı telefon ve tık yok :(, eve gelince şarja taktım o da ne şarj dip yapmış Windows ışığı yanıp söndükten sonra açıldı telefon ...
Bana acilen L1520 orijinal pil lazım, sıfır ya da az kullanılmış olur. Çevresinde olan varsa bana özelden PM atsın ...
burda var 100 tl

serinaga

serinaga

Üye
burda var 100 tl
Hocam piyasada o kadar çok alternatif var ki hangi orijinal hangisi yan sanayi belli değil, benim aldığım batarya için %100 uyumlu orijinal dediler ama fos çıktı %80'de kalıyor şarj, %100 olmuyor ve bugün aniden kapanma olunca içime sinmedi, siz ya da bildiğiniz biri aldınız mı buradan bu pilden ?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Hocam piyasada o kadar çok alternatif var ki hangi orijinal hangisi yan sanayi belli değil, benim aldığım batarya için %100 uyumlu orijinal dediler ama fos çıktı %80'de kalıyor şarj, %100 olmuyor ve bugün aniden kapanma olunca içime sinmedi, siz ya da bildiğiniz biri aldınız mı buradan bu pilden ?
Lumia 920 kullanıyorum ben batarya değişmiyor maalesef:(

serinaga

serinaga

Üye
Benim L1520'nin de batarya değişmiyor ama iş başa düştü, bir vidayı söküp hallediyorum, bugün bataryayı aldığım yere gittim ve durumu anlattım, değiştirdiler bataryayı, bu akşam değişen yeni bataryayı deneyeceğim bakalım, umarım sorun çıkartmaz :bilmm
An itibariyle değişen yeni bataryayı taktım ve telefonu açtıktan sonra tüm testleri yapıp, bu defa Qi (Kablosuz) şarja koydum uçak moduna alarak. Sabah ola hayrola, bakalım pil %100 dolacak mı :bilmm

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, suyunsesi ve rainman3545
erhanercan

erhanercan

Üye

Kolay değiştirebilirsin bir kere açabilirsen kasayı. Çok basit aslında içindeki bataryayı da çıkarıp takmak kolay. Eski 920 ciyim ben de

serinaga

serinaga

Üye
Benim L1520'nin de batarya değişmiyor ama iş başa düştü, bir vidayı söküp hallediyorum, bugün bataryayı aldığım yere gittim ve durumu anlattım, değiştirdiler bataryayı, bu akşam değişen yeni bataryayı deneyeceğim bakalım, umarım sorun çıkartmaz :bilmm
An itibariyle değişen yeni bataryayı taktım ve telefonu açtıktan sonra tüm testleri yapıp, bu defa Qi (Kablosuz) şarja koydum uçak moduna alarak. Sabah ola hayrola, bakalım pil %100 dolacak mı :bilmm
Arkadaşlar maalesef değiştirilen yeni pil'de tam şarj olmuyor %81'de kaldı :( Bana acilen L1520 orijinal batarya lazım 2. el de olsa razıyım, yok mu fazladan pili olan ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Son zamanlarda mağazada yükleme veya güncelleme sonucunda hep hata veriyor..
Hata Kodu : 0x80073CFF
Genel bir sorun mu? yoksa kişisel mi?

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

skynet

Üye
Evet mağaza bu aralar sapıttı hatta şimdide outlook posta takvim uygulaması hata verip duruyor

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve Krnl386
erhanercan

erhanercan

Üye
Outlook ile mağazada güncellenirken Bende de aynı hatayı veriyor

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar maalesef değiştirilen yeni pil'de tam şarj olmuyor %81'de kaldı :( Bana acilen L1520 orijinal batarya lazım 2. el de olsa razıyım, yok mu fazladan pili olan ?
Bana özelden gelebilir misin???

• Beğen
Tepkiler: serinaga
sahanemir

sahanemir

Üye
ben de 930 için batarya aldım taktırdım ama sizin de dediğiniz gibi %81de kalıyor artık gittiği yere kadar...

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
ben de 930 için batarya aldım taktırdım ama sizin de dediğiniz gibi %81de kalıyor artık gittiği yere kadar...

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Demek ki yan sanayi pillerin hepsinde ortak sorun bu %81 olayı, yabancı forumlarda da bahsedilmiş ...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve sahanemir
yasirtaha

yasirtaha

Üye
bu macera burda bitmiştir

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Elimden kaydı yüzüstü düştü sonuç bu Nokia 5 ile Android deneyimi yaşamaya başladım bakalım alisabilecekmiyiz ama kamera ve klavyeyi aramaya başladım şimdiden

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Elimden kaydı yüzüstü düştü sonuç bu Nokia 5 ile Android deneyimi yaşamaya başladım bakalım alisabilecekmiyiz ama kamera ve klavyeyi aramaya başladım şimdiden
Kamera, klavye ve sürekli ekran(tek sayfa ekran) olayı aranıyor, bende android denemesi yaptım 3-4 kere alışamadım.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Sorma o klavyeyi hala arıyorum. Microsoft bey amca klavyeyi getirmedi Android'e

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha

Üst Alt