Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gece yükledim bi değişiklik yok.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Pilde bir değişiklik yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Windows insider şartlarında değişiklik yapmışlar bu ne oluyor bilen var mı

serinaga

serinaga

Üye
Ya yolun sonuna geldik, hak iddia etmeyelim diye zoraki kabul ettirilen şartlar, ya da yeni maceralara yelken açmak için formaliteden bir işlem. Şahsen yeni macera için insider bulacaklarını pek sanmam, telefon kalmadı piyasada test edecek, eğrisiyle doğrusuyla Microsoft işte, anladığı tek bir şey var, yazılım. Fazla bir şey beklememek lazım ...

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 15252 (Fast) yayınlandı.

Genel değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler
- Bu yapı 'deki tüm iyileştirmeleri içerir.
- Windows 10 Fall Creators Güncelleştirmesi'nin yayımlanmasına hazırlık aşamasında, ürün sürüm numarası PC gibi (1703'ten)1709'a güncellendi.
- Ekran kapatılıp açılmaya başlandığında, CPU'ya olan yüksek talebin birkaç uygulamanın çökmesine neden olabileceği bir sorunu düzelttik. Fotoğrafların arka planda işlenmesi, yüksek CPU talebinin bir örneğidir. Bir fotoğraf çekimi sırasında, Kamera uygulamasının çöktüğünü görmüş olabilirsiniz.
- Konuşma metninin yanlış gösterildiği Mesajlaşma uygulamasıyla ilgili bir sorunu giderdik. Bu sorunu hızla vurgulayan Insiderlerimize teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, erhanercan, serinaga ve 1 kişi daha
serinaga

serinaga

Üye
Yükleyelim bakalım :)

Krnl386

Krnl386

Üye
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
@serinaga
Yükledikten sonra, sana zahmet ;

Edge siteleri masaüstü görünümde açma problemi ile Mesajlaşma+ Uygulaması bildirim sorunu düzelmiş mi ..?
Mesajlaşma sorunu duruyor. Diğerini bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
serinaga

serinaga

Üye
@serinaga
Yükledikten sonra, sana zahmet ;

Edge siteleri masaüstü görünümde açma problemi ile Mesajlaşma+ Uygulaması bildirim sorunu düzelmiş mi ..?
Maalesef Edge'deki sorun da devam ediyor ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, erhanercan ve Krnl386
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu sorunları bildiren yok mu bunlara ..? Ya da bunlar bunun farkında değiller mi ..?

@Sensation
Bunlar bu sorunları bilmiyorlar mı ..? Ya da İnsidercı ekipleri farkında değiller mi ..?
Siz bildirdiniz mi?

Krnl386

Krnl386

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve erhanercan
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
skype acaba desteğini kestimi

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Her nedense bahsettiğiniz sorunlar bende yok

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sanmam, neden ki ? Bende halen çalışıyor ...
Ayrıca Skype'ı Microsoft aldı diye biliyorum ...
Skype bende de çalışıyor yalnız ben skype yi pek kullanışlı bulmuyorum, daha doğrusu bende hep kuruludur ama hiç kullanmam, sizler ne amaçla kullanıyorsunuz ve de kullanışlı mı.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Sanmam, neden ki ? Bende halen çalışıyor ...
Ayrıca Skype'ı Microsoft aldı diye biliyorum ...
güncelle diyor ve sonrada windows phone 10^a yükseltin diyor telefonum lumia 920 öbür türlü bir yolunu bulup windows 10'a geçemedim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Skype bende de çalışıyor yalnız ben skype yi pek kullanışlı bulmuyorum, daha doğrusu bende hep kuruludur ama hiç kullanmam, sizler ne amaçla kullanıyorsunuz ve de kullanışlı mı.
Gördüğümüz kadarıyla Microsoft, Skype'yi hem konuşma, hem mesajlaşma alanlarını entegre ederek yoğun olarak kullanılacak olan bir platform haline getiriyor.
Daha doğrusu getirtmek istiyor.
Ancak, Skype'ye kullanıcılar alışmadı, alışamadı. Özellikle görüntülü konuşma yöntemlerini değiştirmeleri gerekiyor. Whatsapp nin kullandığı yöntem gibi basit ve kullanılışlı olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, maydinmaydin ve Esendağlı
serinaga

serinaga

Üye
Gördüğümüz kadarıyla Microsoft, Skype'yi hem konuşma, hem mesajlaşma alanlarını entegre ederek yoğun olarak kullanılacak olan bir platform haline getiriyor.
Daha doğrusu getirtmek istiyor.
Ancak, Skype'ye kullanıcılar alışmadı, alışamadı. Özellikle görüntülü konuşma yöntemlerini değiştirmeleri gerekiyor. Whatsapp nin kullandığı yöntem gibi basit ve kullanılışlı olması lazım.
WhatsApp bu imkanı çok güzel bir arayüz ve kalitede sunmuşken, hele vazgeçilmez bir uygulama durumundayken artık Skype için çok geç, bunu WhatsApp yapmadan önce hayata geçirmeliydi.

Üst Alt