Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Büyük şirketlerin her ne kadar da abartılacak profesyonellikte çalıştıklarına dair algımız ve algılar var ise de bazen Halide Edip Adıvar'ın meşhur Sinekli Bakkal romanındaki gibi sıradan işler, sıradan projeler yaptıklarını görebiliyoruz.

O yüzden de bazı uyanık şirketler çalışan proje üreten uzmanlaşmış personelinin akıl tutulmasına karşı o durağanlığı ve ölü beyinleri uyandırabilmek ve taze kan pompalamak için taze beyinli ve şirketle ilgileri olmayan yeni elemanları bünyelerine katıyorlar.

Hatırlarsanız, Türk Telekom ve Türkcell de aynı şekilde gerçeklere gözlerini kapamışlar ve abonelerini memnun edecek tarifeler sunmak yerine onlara akıl almaz zorluklar çıkarmışlardı. Türk Telekom Ev Telefonuyla ilgili abonelikler konusunda şu an yerlerde sürünüyor.

Microsoft'ta işte tam böyle bir durumda. Belki de Bill Gates'in aktif olarak şirkette olmamasından veya o ayarda birini şirkete dahil etmemesinin sıkıntısını yaşıyor olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Ben onu bunu bilmem aga
şu gerçekki bizden bi beş yıl çaldı nokia ve ms artık gelişme aşamasında olan hiç bir şeye yardım etmem hazır olanı kullanırım onlar bizim peşimizden koşsun para bizden hizmet onlardan

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ben onu bunu bilmem aga
şu gerçekki bizden bi beş yıl çaldı nokia ve ms artık gelişme aşamasında olan hiç bir şeye yardım etmem hazır olanı kullanırım onlar bizim peşimizden koşsun para bizden hizmet onlardan
Genelleme yapar isek, Maalesef, bu davranış modu bizim coğrafyamızda geçerli değil.

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha ve mp2934
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Birkaç uygulama güncellemesi öncesine kadar normal olan telefon uygulamasından rehbere giriş, yeniden bozuldu. 2-3 hafta öncesinden bu güne yapılan güncellemelerden birisi etkilemiş olmalı diye düşünüyorum. Telefon uygulamasından rehbere girdiğimde geri atıyor. Ama kişilerim uygulamasından giriş yapılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Birkaç uygulama güncellemesi öncesine kadar normal olan telefon uygulamasından rehbere giriş, yeniden bozuldu. 2-3 hafta öncesinden bu güne yapılan güncellemelerden birisi etkilemiş olmalı diye düşünüyorum. Telefon uygulamasından rehbere girdiğimde geri atıyor. Ama kişilerim uygulamasından giriş yapılabiliyor.
Bende bu yapıdayım dediğin şekilde girdiğimde bir sorun olmuyor.(L1520..çakma 950 xl)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Evet bende de biraz tuhaflaştı ama atmıyor uygulamadan (L950 Çakması L1520) ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
afwerker

afwerker

Üye
vay be :) artık burasıda bitti telefon değiştirmenin zamanı geldi artık

serinaga

serinaga

Üye
Halen macera peşinde koşan üç beş kişi kaldık, yıkılmadık ayaktayız [emoji23]

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, rainman3545, dark_13 ve 2 diğerleri
serinaga

serinaga

Üye
Yeni bir insider yapı eli kulağında galiba ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Halen macera peşinde koşan üç beş kişi kaldık, yıkılmadık ayaktayız [emoji23]

Millet Lumia cihazlarını satıyor bense ikiledim (1520 ve 950 xl), sanırım bende bir tuhaflık var:)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, serinaga, suyunsesi ve 1 kişi daha
remzi33

remzi33

Üye
şu Nokia 9 çıksa da teknolojiyi yeniden yakalasam. Bıktım şu MS yüzünden ortamlarda rezil olmaktan ya. Donanım on numara, cihaz tasarımı on numara gel gelelim yazılım ve uygulama desteği sıfırın altında bilmem kaçlarda. (şiir gibi oldu sanki :D )

• Beğen
Tepkiler: serinaga, n000k, bozkirdangelen ve 1 kişi daha
afwerker

afwerker

Üye
Nokianın carlzzeiss le anlaşmasından dolayı artık kameramızda son buldu :angry: ilk özellikler bizde diye övünüyoruz ama artık oda bitti Android zeiss lensli nokiaları beklemek yada xiaomi serisine bakmak gerek

• Beğen
Tepkiler: n000k
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nokianın carlzzeiss le anlaşmasından dolayı artık kameramızda son buldu :angry: ilk özellikler bizde diye övünüyoruz ama artık oda bitti Android zeiss lensli nokiaları beklemek yada xiaomi serisine bakmak gerek
Aynen öyle haklısın, xiaomi mi5 ve mi5s 64GB kullandım kameraları sanırım kimseyi üzmez.Ben androidli nokiayı merak ediyorum aslında, samsung ve xiaomi kullandım alışamadım:)

• Beğen
Tepkiler: afwerker ve n000k
afwerker

afwerker

Üye
Aynen öyle haklısın, xiaomi mi5 ve mi5s 64GB kullandım kameraları sanırım kimseyi üzmez.Ben androidli nokiayı merak ediyorum aslında, samsung ve xiaomi kullandım alışamadım:)
nokia farkını koyar yine carlzeissle başladı devamı gelir

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nokia android cihaz almam aldırtmam. Xioami alırım daha iyi.

Mi6 cihazı bekliyorum aslında. Bayağı takipteyim o cihazı.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
15230 (Fast) yayınlandı.

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
15230 (Fast) yayınlandı.
Bu yapıyı yükleyen arkadaşlar ;

Mesajlaşma Uygulaması bildirim sorunu,
Edge'de siteleri masaüstü görünümde açma sorunu,

Bunlar giderilmiş mi ..?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
Tam güncellemeyi yüklemeye başladım konuyu gördüm tesadüfe gell :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

+ Beyler bu arada göz atma ekranı sorunu çözüldümü ayarlardan göz atma ekranına girdi mi atıyor ordan ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Veri Kullanımı yine ulaşılmaz-tepkisiz durumda...
Sırf bu yüzden sıfırlamak istiyorum.

• Beğen

Üst Alt