Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

og1907

og1907

Üye
Ben telefonu 2 kez WDRT ile sıfırladım, hiç bir uygulama yüklemeden test ettim. 2 gün boyunca sıkıntı yoktu. Dün bir baktım gelmeye başladı. Çok önemli değil ama her açtığımda sinir ediyor.
Çok garip bir durum bende böyle bir sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

Krnl386

Krnl386

Üye
Kimisinde var bu sorun kimisinde yok. Anlayamadım gitti arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
rainman3545

rainman3545

Üye
Kimisinde var bu sorun kimisinde yok. Anlayamadım gitti arkadaş.
İki cihazını da sıfırladım. Mesajlaşma+ uygulamasına hoş geldiniz sorunu düzeldi. Edgedeki problem düzelmedi.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hayırlısı olsun, ben L950 telefonumu alalı çok olmadı. Bu yüzden ihtiyaçlarımı gördüğü yere kadar kullanıp sonrasında ben de bir android yaparım sanıyorum.

Ben tam 4 kere denedim yapamadım, android bana hiç mi hiç tat vermedi, yapamadım. Bir kere daha kolay kolay bu sistemden çıkmam sanırım.
Ben hala 920 kullanıyorum 6 Yıl oldu sanırım telefon bozulmak üzere mağaza desen gelişmedi instagram hala sıkıntı en son güncelleme wp ye geliyor yada hiç gelmiyor ben S8plus düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
mami_61_29

mami_61_29

Üye
selam arkadaşlar maxicepe mtalktan girilmiyor,mtalka da en son daha giriş yapılamıyordu uygulamadan atıyordu silmiştim,mtalk benzeri maxicep forumu kullanabileceğim başka uygulama var mı

serinaga

serinaga

Üye
selam arkadaşlar maxicepe mtalktan girilmiyor,mtalka da en son daha giriş yapılamıyordu uygulamadan atıyordu silmiştim,mtalk benzeri maxicep forumu kullanabileceğim başka uygulama var mı
Bildiğim kadarıyla yok :bilmm

• Beğen
Tepkiler: Buhara15 ve mami_61_29

Ghanelim

Üye
Beyler Windows kullanıp akıllı saat kullanan yokmu?
Ayrı bir konu açmak istemedim Tavsiyeniz varmı arama geldiğinde cevap verebiliyorum vb.

Son düzenleme:
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Beyler Windows kullanıp akıllı telefon kullanan yokmu?
Ayrı bir konu açmak istemedim Tavsiyeniz varmı arama geldiğinde cevap verebiliyorum vb.
?
Nasıl bir soru sorduğunuzu, biraz daha netleştirebilirseniz cevap veren mutlaka olur. : )

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi ve n000k
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, Ghanelim ve bozkirdangelen
serinaga

serinaga

Üye
Burada herkes yaşıyor mu ? Geçen perşembeden beri ses soluk yokta merak ettim :), acaba yarın yeni bir güncelleme var mı ?

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Artık bitti gözüyle bakıyorum wp ye. Kimse kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve n000k
og1907

og1907

Üye
Burada herkes yaşıyor mu ? Geçen perşembeden beri ses soluk yokta merak ettim :), acaba yarın yeni bir güncelleme var mı ?
Valla bende merak etmiştim yaşayan varmı diye kimse bakmaz olmuş buralara yeni bir güncellemede yok kurudu kaldı buralar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu Microsoft, bu kadar büyük bir pazarı, gerçekten de beceriksizliğini resmen kabul edercesine çöpe atıyor.
Ben şundan da çok eminim ki, Microsoft'u bir yazılım devi olarak gören milyonlarca insan, artık o kadar da büyütüldükleri gibi bir yazılım devi olmadıklarını düşünmeye başlamışlardır. Belkide Windows'un masaüstü versiyonlarının ve ofis programlarının bile aslında büyütülecek kadar büyük yazılımlar olmadıklarını, neredeyse bu kadar beceriksiz yazılımcılarla bu programları bile biraz şansa yazdıklarını düşünmeye başlamışlardır...

Silisyaa

Silisyaa

Üye
Bu Microsoft, bu kadar büyük bir pazarı, gerçekten de beceriksizliğini resmen kabul edercesine çöpe atıyor.
Ben şundan da çok eminim ki, Microsoft'u bir yazılım devi olarak gören milyonlarca insan, artık o kadar da büyütüldükleri gibi bir yazılım devi olmadıklarını düşünmeye başlamışlardır. Belkide Windows'un masaüstü versiyonlarının ve ofis programlarının bile aslında büyütülecek kadar büyük yazılımlar olmadıklarını, neredeyse bu kadar beceriksiz yazılımcılarla bu programları bile biraz şansa yazdıklarını düşünmeye başlamışlardır...
Zaten ellerini çabuk tutmazlarsa masaüstünü de Google'a kaptıracaklar. Hatta Windows 10'u çıkarmasa çoktan kaptırmıştı bile. Hayır yani ben sistemi gerçekten seviyorum. Hayli alıştım. Görsellik güzel. Resimlerim rehberim vs de hesaba bağlı. Bırakmak da istemiyorum ama havayı dövüyoruz gibi bir hissiyat da var
Sadece Whatsapp uygulaması bile yeter. Andtoidteki o iğrenç renkler saçma yazı stilleri mide bulandırıcı. Windows görselliği başardı da kullanıcıları kaçırmamayı unuttu.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ponçikEnişte
volumezoom

volumezoom

Üye
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar, bir süredir konuya yazamıyorum çünkü üzülerek belirtmeliyim ki iOS a geçiş yaptım, zaten bir süredir geçme planlarım vardı ama sürekli bir gelişme olur umuduyla bekliyordum sonunda dayanamadım artık ve severek kullandığım telefonumu emekliye ayırmak zorunda kaldım. Şimdi gelelim neden böyle olduğuna, daha önce bir kaç defa sitemlerimi gerek burada gerekse Windows topluluğu forumlarında dile getirdim ancak şuna ikna oldum ki Microsoft'un bir acelesi yok aslında bu konuda bir düşüncesi olduğundanda emin değilim bizim burada kendimizi paralamamızın çokda bir kıymeti olmadığını düşünüyorum. En büyük problem uygulama eksiklikleri, aslında çok uygulama delisi bir insan değilim ama en basitinden bankacılık uygulamaları bile ya yok yada olanlar çok iyi değil bir kaçı dışında, diğer bir meselede Microsoft un yazılım konusundaki beceriksizliği, Windows 10 a geçeli yıllar oldu ilk insider zamanından beri takip ediyorum ama ne yazıkki bir türlü tamam şimdi oldu diyemedik sürekli biyerlerde bi sorun bi problem vs, Lumia 930 gibi donanımı gayet yeterli olan bir cihazı bile berbat edip en sonundada donanımı yetersiz diyip saçma bir sebeple güncelleme dışına ittiler. Zaten lumia 930 ve 1520 de sistem dışına itince insider derlemelerini kim test edecek açıkcası anlamadım. Şurda kalan bir avuç insanında umudunu kırmaktan başka bir şey yapmadılar, Windows 10 a geçince herşey daha iyi olur diye düşünmüştüm ama ne yazıkki 8.1 i özler oldum stabilite gitti, güzelim haritalar uygulaması gitti ufak bir not iOS daki here maps de berbat bu arada 8.1 deki here değil anlayacağınız, bir sürü Nokia ya özel uygulama vardı kayboldu gitti özelikle mixradio favorimdi en çok ona üzüldüm belkide çünkü bu platforma özgü bir uygulamaydı ama ne oldu tabiki Nokia nın mobil bölümüyle birlikte Microsoft almıştı ve onuda başka bir şirkete satarak yok olmasına sebep oldu, diğer taraftan Nokia nın güzelim kamera uygulamasını berbat ettiler vs vs saymakla bitmez tabi,yani mobil tarafta başarısız olmak için neler yapmak gerekiyor deseniz galiba hepsini yaptılar tabi kullanıcıların uyarı ve ikazlarınıda sürekli göz ardı ettiklerini düşünüyorum. Büyük problemlerden bir başkasıda telefonlarımız için yedek parça ve aksesuar bulma güçlüğü, bu sorun Nokia zamanındada vardı belki ama o zamanlar bir çok yerde Nokia care ler vardı ve bir şekilde sorunları çözebiliyorduk ama Microsoft a satış sonrası Nokia care larda kapandı ve yeri tam olarak dolmadı bence.Yedek parça ve aksesuar dışında artık zaten bir elin parmaklarını geçmeyen telefonları bulmakta neredeyse imkansız. Bütün bunlar üst üste gelince pazar payıda iyice kayboldu.
Aslında bu platform çok avantajlı bir durumdaydı bana göre, çünkü ne android kadar açık nede iOS kadar kapalı bir sistem yani tam ikisinin arasında dengeyi sağlayacak bir durumdaydı ancak bir türlü gereken sıçramayı yapamadı ve bana göre eğer müdahale olmazsa kaybolup gidecek yakın zamanda. Sonuç olarak severek kullandığım sistemi bırakmak zorunda kaldım umarım ilerleyen zamanlarda adam ederlerde geri dönmeyi düşünebileyim yoksa bu kafayla devam ederlerse ben ve benim gibi sadık müşterileri tamamen kaybedecekler.

• Beğen
Tepkiler: .BlueTR, serinaga, suyunsesi ve 4 diğerleri

dark_13

Üye
windows device recovery tool ile indirilen dosyalarun c deki konumunu tam olarak nereye indiriyor yardımcı olurmusunz

volumezoom

volumezoom

Üye
windows device recovery tool ile indirilen dosyalarun c deki konumunu tam olarak nereye indiriyor yardımcı olurmusunz
C:\ProgramData\Microsoft\Packages\Products\

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar bayağı buraya uzak kaldım. Bildiğim kadarı ile lumia 1520 yeni sürümlere kapatıldı. Hangi yöntemle Rs2 upgrade yapabiliyoruz yada bunun için bir yol olan konu var mı?

Bayağı geride kalmışım bu arada.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

serinaga

serinaga

Üye

Üst Alt