Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sorun halen devam ediyor galiba, halen bulamadı güncellemeyi ...

Biliyorum fast olduğunu, hani takılmıştır diye slow yapıp tekrar fast yaptım ama galiba MS serverları çökmüş :(
ben az önce sorunsuz bir şekilde yükledim.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Benim cihaz da hala bulamıyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bir kaç güncelleme geldi outlook posta, one note, hava durumu,power point haritalar ve birde kamera, hepsi güncellendi ama kamera hata veriyor güncellenmiyor, bölgeyi abd yaptım yine aynı.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir kaç güncelleme geldi outlook posta, one note, hava durumu,power point haritalar ve birde kamera, hepsi güncellendi ama kamera hata veriyor güncellenmiyor, bölgeyi abd yaptım yine aynı.
Ayrıca Mağaza, Translator, TeamViewer da güncellenenler arasında. Benim telefon bulunan güncellemeleri sorunsuz yüklemiş. Sadece yeni gelen WhatsApp Beta yüklenmiyor. Lisans alma esnasında hata veriyor. Güncellenen uygulamaların hepsinin açılışlarında hızlanma var. Ayrıca;
- Kamera saniyede açılıyor.
- Haritalara birden çok noktalı tarif gelmiş.

Son düzenleme:
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bazı uygulamalar arka planda açıkken tekrar dönüş sağlandığında gecikme yaşanıyor..

Ayarlardaki VERİ KULLANIMI tamamen pasifize edilmiş, giriş sağlanamıyor, her hangi bir ayar yapılamıyor.. Bir önceki yapıda da böyle idi..
Bunların dışında her şey çok iyi görünüyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi
serinaga

serinaga

Üye
Güncelleme bulamayan arkadaşlar, tarihi 1 hafta ileriye alın ve güncelleme kontrolü yaptırın, benim L1520 böyle gördü güncellemeyi :) eve gidince indirip yükleyeceğim ...
ben az önce sorunsuz bir şekilde yükledim.
Sorunu çözdüm en sonunda :)

• Beğen
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bazı uygulamalar arka planda açıkken tekrar dönüş sağlandığında gecikme yaşanıyor..

Ayarlardaki VERİ KULLANIMI tamamen pasifize edilmiş, giriş sağlanamıyor, her hangi bir ayar yapılamıyor.. Bir önceki yapıda da böyle idi..
Bunların dışında her şey çok iyi görünüyor.
Benim tel girdi. Ayarlar dahil.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim tel girdi. Ayarlar dahil.
Benim tel de giriyor, yalnız bu yorumu yazarken fark ettim ki , bölgeyi abd yapmadan buraya yorum yazamadım, alıntıyı yaptım ama klavye tekrar tekrar denememe rağmen çıkmadı, bölgeyi abd yaptım düzeldi.

• Beğen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ayrıca Mağaza, Translator, TeamViewer da güncellenenler arasında. Benim telefon bulunan güncellemeleri sorunsuz yüklemiş. Sadece yeni gelen WhatsApp Beta yüklenmiyor. Lisans alma esnasında hata veriyor. Güncellenen uygulamaların hepsinin açılışlarında hızlanma var. Ayrıca;
- Kamera saniyede açılıyor.
- Haritalara birden çok noktalı tarif gelmiş.
TeamViewer sürümü kaç?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bende tek sorun var o da edge saçma sapan davranıyor. Yine bozmuşlar.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
papakudioflu

papakudioflu

Admin
genel olarak özellikle Lumia 550,830 ve 930 gibi eski cihazlarda oldukça iyi performans olduğu söyleniyor. Ben de genel olarak iyi buldum yapı 15063 sürümünü. Bozmadan, bunun üzerine koyarlarsa finalde tadından yenmez.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayrıca anladığım kadarıyla Microsoft Edge'in ön bellek kullanımı azaltılmış. Bu sayede genel performans artarken Edge sayfa geçişlerinde yeniden yüklemeye başlamış.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar bu yapıda ilginç bir durumla 2 kez karşılaştım. Ekranı açtığımda görüntü gelmedi siyah kaldı. Tekrar kilitleyip açınca düzeldi.
Ayrıca çift tıkla uyandırma da ekranın siyah kalması harici bir de dokunmatik algılamasının da geciktiğine denk geldim.
Bir de bazı mağazada uygulama yükleme yada güncellemelerinde hâlâ sorunlar var.

Son düzenleme:
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bende tek sorun var o da edge saçma sapan davranıyor. Yine bozmuşlar.
Yeni yapıyı yayınlarken Edge için saçmaladığını bildirmişlerdi.
Ben bunu başka tarayıcı kullanarak geçiştiriyorum :) )
genel olarak özellikle Lumia 550,830 ve 930 gibi eski cihazlarda oldukça iyi performans olduğu söyleniyor. Ben de genel olarak iyi buldum yapı 15063 sürümünü. Bozmadan, bunun üzerine koyarlarsa finalde tadından yenmez.
Yukardaki cihazlara L 640 da ilave edebiliriz.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
vay bee sadece w10'da v12'ye geçmiş desene. ben bilgisayarı v12'ye güncellediğimden beri benim telefondaki versiyon v11'de kaldı diye bağlantı kurmuyor :( bi gün para denkleştirirsem L950'ye geçiş yapıcam sanırım :)

Üst Alt