Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Dün mesaj ile fark ettiğim bir yenilik; telefon numarası mesaj ile geldi aramak istedim hangisi ile açılsın diye sordu. Kişiler ve skype vardı seçenek

Evet aynen önceden direk kişiyi gösteriyordu şimdi hangisiyle göstereyim diye soruyor.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
bir önceki yapıda başlangıç biraz sıkıntılıydı bir kaç gün geçince çoğu sıkıntı kendiliğinden kayboldu. Bu yapıda pc tarafında ufak tefek yenilikler göze çarpıyor ama telefonda gözüme çarpan ayarlarda bir kaç düzenleme harici bir yenilik fark etmedim onlarında bu yapıdamı yoksa daha önce mi geldiğini bilemiyorum yalnız telefon bu yapı ile birlikte çok çabuk tepki veriyor. sistem ile birlikte gelen kullandığım bütün uygulamalar çok yumuşak bir tepki veriyor kilit ekranı arama mesajlama uygulamaları hepsi aynı şekilde. ama sonradan yükenen uygulamalarda bir değişiklik yok.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
lamia925

lamia925

Üye
arkadaşlar lumia 950 telefonum hareketli fotoğraf çekmiyor sıfırlama haricinde nasıl düzeltebilirim kamera ayarlarında canlı fotoğraflar açık

remzi33

remzi33

Üye
arkadaşlar lumia 950 telefonum hareketli fotoğraf çekmiyor sıfırlama haricinde nasıl düzeltebilirim kamera ayarlarında canlı fotoğraflar açık
Hocam mesajını görünce fark ettim de aynı sorun bende de varmış. cihaz L950XL

lamia925

lamia925

Üye
Hocam mesajını görünce fark ettim de aynı sorun bende de varmış. cihaz L950XL
hocam diğer arkadaşımda da var lumia 950 onda problem yok büyük ihtimalle sıfırlamayla çözülecek gibi

gkhntlbs

Üye
Hareketli fotoğraftan kastın?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
yahu ben bu son surumu indiremedim teli sıfırladım olmadı 8.1 den geldim olmadı indiriyorum diyoe akşamdan sabaha yine olmuyor. 393.67 de kaldım ileriki sürüm olan 15014 de geçedim. İndiriyorum diyor saatlerce bekletip gb larımı duman ediyor ama nafile. Var mı ekstra çözüm önerisi olan?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
yahu ben bu son surumu indiremedim teli sıfırladım olmadı 8.1 den geldim olmadı indiriyorum diyoe akşamdan sabaha yine olmuyor. 393.67 de kaldım ileriki sürüm olan 15014 de geçedim. İndiriyorum diyor saatlerce bekletip gb larımı duman ediyor ama nafile. Var mı ekstra çözüm önerisi olan?
Bende şöyle bir şey olmuştu. Sanırım sizdekiyle aynı
Güncelleme geldiğinden beri indirmeye çalışıyorum inmiyor. İlla ki bir yerde takılıyor(indirme devam etmiyor) bekleyince güncelleme ekranı açılmaz oluyor. kapatıp açınca baştan başlayıp aynısı oluyor.
Telefonu sıfırlamak yetti yani sıfırladıktan sonra kurabildim :bilmm

sahanemir

sahanemir

Üye
bir oyunum var hep oynadığım, güncelleme geldi şimdi yükleyemiyorum hata diyip duruyor fakat sanırım ben hariç herkes de günceledi ne yaptım ise başa çıkamıyorum acaba ne sorun olabilir fikri olan var mı.
cihazım 930
Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhanercan

erhanercan

Üye
bir oyunum var hep oynadığım, güncelleme geldi şimdi yükleyemiyorum hata diyip duruyor fakat sanırım ben hariç herkes de günceledi ne yaptım ise başa çıkamıyorum acaba ne sorun olabilir fikri olan var mı.
cihazım 930

oyun nedir

gardi

gardi

Üye
kararlı yapı gelme ihtimali varmı bu hafta arkadaşlar telefonu sıfırlayacağımda

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gardi
sahanemir

sahanemir

Üye
dungeon hunter5

gardi

gardi

Üye
Kararlı yapı sanırım nisan ayından önce gelmeyecek.
14393.804 ile ilgili yabancı sitelerde bi söylenti varda acaba kararlı sürüm içinmi slow veya release içinmi diye o yüzden sordum teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye

oyunu telden silipğp tekrar yükle sonra cloud savelerin gelir hesaba baglıysan
14393.804 ile ilgili yabancı sitelerde bi söylenti varda acaba kararlı sürüm içinmi slow veya release içinmi diye o yüzden sordum teşekkür ederim.

yakında pcler ve mobiller için verilecek toplu güncelleştirme adayı 22 ocakta derlenmiş

• Beğen
Tepkiler: gardi
sahanemir

sahanemir

Üye
erhan bey teşekkür ederim alakanız için lâkin 3 kere format attım 3 üncüye geri yüklemeyi durdurdum gene aynı hata sanırım farklı bir sorun var çözemiyorum..

Üst Alt