Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Yükleme bitti sistem yağ gibi akıyor hiçbir sıkıntı yok.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Sensation
.BlueTR

.BlueTR

Üye
haydaaa @papakudioflu @Sensation
Biliyordum. 512lere kazık atacaklarına adım gibi emindim. Tek çekirdekli wp8 telefon olmadığına göre geriye kaldı 512mbliler. Hiç beklemiyordum zaten. 520-920 arasıda Redstone almayacak demiştim buda bi sonraki kazıkları olur heralde.

atakanakata

atakanakata

Üye
830 a ilk olarak 586.107 kuruldu şimdi 586.164 yükleniyor.
586.107 gayet akıcı çalışıyordu sanırım sorun çıkartmayacak. iyi duruyor.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demekki isteyince tüm modellere aynı anda güncelleme verilebiliyormuş.
Bu arada Gabriel'in tweetlerinden yanlış anlamadıysam güncelleme dağıtılacak modeller sadece ilk mesajdakiler.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Bu arada Gabriel'in tweetlerinden yanlış anlamadıysam güncelleme dağıtılacak modeller sadece ilk mesajdakiler.
Ben bir şeyi anlamadım şimdi bu güncellemede cihaza özel firmware güncellemesi de mevcut mu?

versino2

versino2

Üye
Nası yani şimdi ne demek oluyor bu

skynet

Üye
Geçmiş olsun hadi dağılalım :D

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve maydinmaydin
KenanK

KenanK

Üye
Microsoft pişmanlıktır.

L720 ile başlayıp, ardından L920 ye geçip.. Bu güncelleme zıvırtılarından bıkıp en sonunda IPhone 6 ya geçerek şuan ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Microsoft Herkesi çok iyi bir şekilde kandırdı.

Bende ilk başlarda çok sevmiştim. Uygulamalar gelecek dediler, inş seneye gelir.
Mağaza gelişecek dediler, Hala aynı yerinde sayıyor ve hatta kan kaybediyor.

Şuan cidden PC de dahi bırakmak istedim. Sahtekarlık bu yapılan. Şuan elimde olsaydı cihaz direk 1 sene önceki yazıları bulup dava açardım. 1 Sene önce her telefon alacak diye açıkla sonra sadece yeni modellere ver. milletçe alkışlıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: onursarii
dücane

dücane

Üye
Microsoft pişmanlıktır.

L720 ile başlayıp, ardından L920 ye geçip.. Bu güncelleme zıvırtılarından bıkıp en sonunda IPhone 6 ya geçerek şuan ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Microsoft Herkesi çok iyi bir şekilde kandırdı.

Bende ilk başlarda çok sevmiştim. Uygulamalar gelecek dediler, inş seneye gelir.

Şuan cidden PC de dahi bırakmak istedim. Sahtekarlık bu yapılan. 1 Sene önce her telefon alacak diye açıkla sonra sadece yeni modellere ver. milletçe alkışlıyoruz.

Microsoft hicbir zaman tüm telefonlara resmi güncellemeyi vereceklerini söylemedi. Sadece tüm telefonlara vermeye ugrasiyoruz dedi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Çarşı karıştı :ehe Windows destekten tut official insider hesabı, xbox destek, lumia community bile işin içinde

jetgil

jetgil

Üye
Microsoft pişmanlıktır.

Şuan cidden PC de dahi bırakmak istedim. Sahtekarlık bu yapılan. Şuan elimde olsaydı cihaz direk 1 sene önceki yazıları bulup dava açardım. 1 Sene önce her telefon alacak diye açıkla sonra sadece yeni modellere ver. milletçe alkışlıyoruz.

bencede bırak mac os' a terfi et :D imkan varsa zaten durulmamalı.

KenanK

KenanK

Üye
Microsoft hicbir zaman tüm telefonlara resmi güncellemeyi vereceklerini söylemedi. Sadece tüm telefonlara vermeye ugrasiyoruz dedi

Sen yenisin galiba, WindowsPhone 10 güncellemesi ilk çıktığında bütün bloglarında ve facebook sayfalarında 520 den en son çıkan bütün cihazlara kadar alınacağı söylendi. Kaldı ki 512mb ve tek çekirdek demiş kel amcam ama 920 ve sonrası 1gb ve çift çekirdeğe sahip ama yinede güncellemeyi alamıyor. ilginç teoriler. bekleyen arkadaşlara sabırlar diliyorum.

bencede bırak mac os' a terfi et :D imkan varsa zaten durulmamalı.

Çok düşündüm sadece Oyun oynadığım için mecbur kalıyorum Windows da. yoksa 1sn ye beklemem.

Şunu da söyliyim. Redstone güncellemesi 1 seneyi bulursa listedeki cihazlara da güvenmeyin.

Son düzenleme:

Üst Alt