Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Yeni güncelleme yayınlandı.
Yükleyen var mı ? Muhtemelen performans iyileştirmesi ya da küçük düzeltme yaması olabilir ...
Yeni sürümü yüklüyorum bakalım, halen Wp'ye devam, benim ihtiyaçlarımı şimdilik karşılıyor ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İnstagram da son güncelleme ile veda etti platforma artık indirilmeyecek

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Windows'un PC sürümlerinin tümünden de belli olduğu üzere, Microsoft'un başındakilerin bir kısmı kesinlikle g..zekalı.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yaklaşık olarak 1.5 aylık bir mi 6 macerasından sonra tekrar 950 xl alarak yuvaya dönüş yaptım, rahatlık battı sanırım:)

• Beğen
Tepkiler: serinaga, maydinmaydin ve suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yaklaşık olarak 1.5 aylık bir mi 6 macerasından sonra tekrar 950 xl alarak yuvaya dönüş yaptım, rahatlık battı sanırım:)
Hocam biraz kenarda param olsa, daha önce senden 950 yi aldığım gibi, bu elindeki 950XL yi de alır eşime hediye eder ve seni tamamen microsofttan kurtarırdım. :kop:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hocam biraz kenarda param olsa, daha önce senden 950 yi aldığım gibi, bu elindeki 950XL yi de alır eşime hediye eder ve seni tamamen microsofttan kurtarırdım. :kop:
Dur ya daha dün akşam kavuştum eski dostuma:) yine kafayı bozup satmaya kalkarsam bu sefer haber veririm sana:)
Arkadaşlar bende Facebook çalışmıyor sizlerde çalışıyor mu.Cihazı sıfırladım yazılımı vdrt ile yeniden yükledim yine çalışmıyor.
Bu arada aldığım cihaz sorunlu çıktı (tıpkı ms gibi) bir aksilik olmazsa yarın geri iade edeceğim.

• Beğen
Tepkiler: teknognc ve suyunsesi
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Dur ya daha dün akşam kavuştum eski dostuma:) yine kafayı bozup satmaya kalkarsam bu sefer haber veririm sana:)
Arkadaşlar bende Facebook çalışmıyor sizlerde çalışıyor mu.Cihazı sıfırladım yazılımı vdrt ile yeniden yükledim yine çalışmıyor.
Bu arada aldığım cihaz sorunlu çıktı (tıpkı ms gibi) bir aksilik olmazsa yarın geri iade edeceğim.

Facebook uygulaması açınca kendiliğinden kapanıyor. Bu hatayı bu aralar sıkça yaşamaya başladım. Üstelik Whatsapp, Happn gibi sosyal ağ uygulamalarında da aynı sorun var.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihazı (950 xl) iade edip Note FE sipariş verdim.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve suyunsesi
serinaga

serinaga

Üye
Evet son zamanlarda, Facebook ve Facebook Beta sürekli uygulamadan atmaya başladı, sanırım veda hazırlığı içerisinde olmalı ...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bu sabah ta telefon uygulamasından rehbere erişim aynı durumda. Hemen geri atıyor. Kişiler uygulamasından girebiliyorum orada sorun yok. Ancak bende Face ve whatsapp uygulamalarında sorun yok?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bu son güncellemeyi lumia 1520 ye nasıl yüklerim

serinaga

serinaga

Üye
Hangi Sürümdesiniz ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız