Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.15254.12 yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, Krnl386, suyunsesi ve 2 diğerleri

Wandeta

Wandeta

Üye
Lumia 630 varmı güncelleme
Windows 10 yüklenebılıyormu

Son düzenleme:

Ghanelim

Üye
1520 için inseder olmadan bu sürün yüklenebiliniyor mu ? Nasıl?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
1520 için inseder olmadan bu sürün yüklenebiliniyor mu ? Nasıl?
İnsiderler için verilen veya verilecekler ile bu yapının fazla bir farkı olacağını sanmıyorum. Yine de yüklemek istiyorsanız

ile ilgili araştırma yapmanızda fayda var.

serinaga

serinaga

Üye
Yeni bir sürüm geldi 15254.158 ...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen, Esendağlı ve Sensation
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yeni bir sürüm geldi 15254.158 ...

Evet bu sabah geldi fark ettiğim iki değişiklik var, kişiler people oldu, guncellemenin adı da değişik bişiy oldu:)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, bozkirdangelen ve serinaga

merkel02

Kapalı Hesap
güncellemenin boyutu ne kadardı? Biraz geç yüklendi acaba büyük boyutlu ve yenilik içeren bir paket miydi diye düşündüm heyecan yaptım :D

serinaga

serinaga

Üye
Evet bu sabah geldi fark ettiğim iki değişiklik var, kişiler people oldu, guncellemenin adı da değişik bişiy oldu:)
Rusça olmuş galiba :kop2:
Ayrıca hiçbir değişiklik yok, her zamanki gibi performans iyileştirmesi ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, bozkirdangelen ve Esendağlı
memolim83

memolim83

Üye
Windows 10 Mobile (10.0.14393.2007) - Bu güncelleme telefonunuzun daha da iyi çalışmasına yardımcı olabilir. 552.91 mb geldi yeni baktım.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, bozkirdangelen ve Sensation
renac.cep

renac.cep

Üye
Telefonu sıfırladım şuan güncel ama yine de edge sıklıkla açtığım sayfayı kendiliğinden yeniden yüklüyor, sonra kapanıyor. Ayrıca her açılışta mesajlaşma+ uygulamasına hoşgeldiniz bildirimi alıyorum. Nedir bu durumlar? Lumia 640

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Telefonu sıfırladım şuan güncel ama yine de edge sıklıkla açtığım sayfayı kendiliğinden yeniden yüklüyor, sonra kapanıyor. Ayrıca her açılışta mesajlaşma+ uygulamasına hoşgeldiniz bildirimi alıyorum. Nedir bu durumlar? Lumia 640
1- Bir süre başka bir tarayıcı kullanınız.
2- mesajlaşma+ uygulamasına hoşgeldiniz şeklinde gelen bildirim bir kaç aydır oluşan kronik bir sorundur.
Bu bildirimin gelmesini ya da ses çıkarmasını engellemek istiyorsanız AYARLAR > SİSTEM > BİLDİRİMLER alanına giriniz.
{49FE ~şeklinde başlayan ve en üstte olan başlığın yanındaki AÇIK seçeneğini kapatınız, ya da bildirim gelsin ancak ben ses duymayayım diyorsanız üzerini tıklayınız ve gelen ekrandan SES seçeneğini pasif yapınız. Bu durumda her açılışta sizi rahatsız etmesini engellemiş olursunuz.

Son düzenleme:
gardi

gardi

Üye
bu en sonki kararlı yapıya gelen güncelleme sonrası microsoft edge pdf yi açmaz oldu sayfayı sürekli yenileyip duruyor.varmı aynı sorundan müzdarip olan ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
bu en sonki kararlı yapıya gelen güncelleme sonrası microsoft edge pdf yi açmaz oldu sayfayı sürekli yenileyip duruyor.varmı aynı sorundan müzdarip olan ?
Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç.

• Beğen
Tepkiler: gardi
gardi

gardi

Üye
Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç.
teşekkür ederim bende pdf yi açınca görüntülemiyor beyaz bi sayfa çıkıyor ve sürekli kendini yeniliyor sayfa ama boş. sıfırlayım belki sorun düzelir inşallah

Esendağlı

Esendağlı

Üye
teşekkür ederim bende pdf yi açınca görüntülemiyor beyaz bi sayfa çıkıyor ve sürekli kendini yeniliyor sayfa ama boş. sıfırlayım belki sorun düzelir inşallah
Az önce denedim bende de dediğiniz gibi oldu, daha önceleri hiç rastlamamıştım umarım düzeltirler.

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Insider son sürümdeyim, aynı sorun mevcut maalesef ...

• Beğen

Üst Alt