Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
Bu yapıda da her zaman bahsettiğim iki sorun hala düzeltilmemişse bugün telefonu satılığa çıkartıyorum.

• Beğen
Tepkiler: cemil baba

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Bu yapıda da her zaman bahsettiğim iki sorun hala düzeltilmemişse bugün telefonu satılığa çıkartıyorum.
Kimse almaz. Foruma bak kimse kalmadı. Sayfalarca cevap yazılan konu sessizliğe büründü. İlk fırsatta xiaomi alıp sistemden istemesem de ayrılacağım.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Hakikaten yazık oldu Windows Phone'a Rahat uyu Windows Phone

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Şimdi çıkıp "Windows Phone'u dünyanın en iyi ve en çok kullanılan sistemi yapacağız" deseler inanırım. Çünkü bunu yapacak güçleri de sermayeleri de var. Ama hiçbir zaman böyle bir hedefleri olmadı. İsteseler bunu başarırlardı. Adamlar simit dükkanı açıp simitten dünya markası yaratıyorken MS'in düştüğü durumu anlamakta zorlanıyorum. Dünyanın en büyük ve en köklü programcılık markasının bu başarısızlığı hiç mantıklı değil.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fall Creators Update güncellemesi yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fall Creators Update güncellemesi yayınlandı.
Sadece şu modeller için yayınlandı:
HP Elite x3, HP Elite x3 (Verizon), HP Elite x3 (Telstra), Wileyfox Pro, Microsoft Lumia 550, Microsoft Lumia 650, Microsoft Lumia 950/950 XL, Alcatel IDOL 4S, Alcatel IDOL 4S Pro, Alcatel OneTouch Fierce XL, Softbank 503LV, VAIO Phone Biz, MouseComputer MADOSMA Q601, Trinity NuAns Neo.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
HP Elite x3, HP Elite x3 (Verizon), HP Elite x3 (Telstra), Wileyfox Pro, Microsoft Lumia 550, Microsoft Lumia 650, Microsoft Lumia 950/950 XL, Alcatel IDOL 4S, Alcatel IDOL 4S Pro, Alcatel OneTouch Fierce XL, Softbank 503LV, VAIO Phone Biz, MouseComputer MADOSMA Q601, Trinity NuAns Neo.

Şuan yükleniyor mu? Denetleme yaptım cihazınız güncel diyor.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Sürüm numarası ne ola ki? Yoksa son aldığımız 15254.1 mi?

Krnl386

Krnl386

Üye
640 XL LTE Çöp oldu o zaman..?

• Beğen
Tepkiler: n000k ve rainman3545
n000k

n000k

Üye
640 XL LTE Çöp oldu o zaman..?

Aynen bizim model çöp oldu. Halbuki o listedeki birçok telefona taş çıkarır!! Teşekkürler Microsoft..

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
Aynen bizim model çöp oldu. Halbuki o listedeki birçok telefona taş çıkarır!! Teşekkürler Microsoft..

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi
Zaten belliydi, çünkü en son gelen Creators güncellemesinden sonra kronik sorunlar başlamıştı. (Yazılımsal)

skynet

Üye
Emekli L620'yi çakma L650 olarak gösterip kurdum 1709 nolu sürümü ama bir fark görmedim 1703'e göre :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar şuan benim 950 xl bir güncelleme buldu indiriyor, ismi şöyle 1907 2017 -10 .kararlı yapıdayım ben.
Birde başlıkta tarih bölümünden bir yanlışlık var sanırım.17.11.2017 yazıyor da. @Sensation

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Sensation
symbianbelle

symbianbelle

Üye
:blink:Başlıkta ki hatayı düzeltseniz. Kasım ayına daha var​

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aha benimki de gördü güncellemeyi 1709 2017-10

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Emektar 1520 yi öıkartam bari güncelleme yapayım.(gene bir değişiklik yoktur ya neyse)

Üst Alt