Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
Yükleyen arkadaşlarım ;

* SD Karta uygulama yukleyememe sorunu,

* Edge siteleri masaüstü açma sorunu düzelmiş mi?

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Yükleyen arkadaşlarım ;

* SD Karta uygulama yukleyememe sorunu,

* Edge siteleri masaüstü açma sorunu düzelmiş mi?
SD karta uygulama zaten yüklemediğim için bişi diyemeyeceğim ama edge masaüstü sorunu devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
Krnl386

Krnl386

Üye
Evet Arkadaşlar ;

Edge sorunu devam ediyor, anlaşılan o ki; bu sorun hep var olacak. SD Kart uygulama yüklemesi sorunu düzeltilmiş.
Cihazı bir Sistem kısmında ''Telefonu Sıfırla'' dedim, demez olaydım. Yedeksiz, sıfır başlangıç yaptık. Uygulamalar güncellendi...
Birde baktım, her uygulamanın bir tane (simgesiz) kopyası var. (Facebook 2 tane, Hava Durumu 2 tane, Haberler 2 tane...)

• Beğen
Tepkiler: teknognc
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Evet Arkadaşlar ;

Edge sorunu devam ediyor, anlaşılan o ki; bu sorun hep var olacak. SD Kart uygulama yüklemesi sorunu düzeltilmiş.
Cihazı bir Sistem kısmında ''Telefonu Sıfırla'' dedim, demez olaydım. Yedeksiz, sıfır başlangıç yaptık. Uygulamalar güncellendi...
Birde baktım, her uygulamanın bir tane (simgesiz) kopyası var. (Facebook 2 tane, Hava Durumu 2 tane, Haberler 2 tane...)
o mağaza ile alakalı galiba bende sıfırdan yuklediğim halde aynı hatayı verdi tekrardan flaş attım düzeldi

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
Kararlı sürüme acaba ne zaman güncelleme gelir..?

Bu gelecek olan güncellemede umarım, Edge sorunu ve Her açılışta gelen Mesajlaşma uygulamasına hoş geldiniz bildirim sorununu düzeltirler. Normalde bu bildirimi Ayarlar>Bildirim Ayarlarından kapatıp düzelte biliyordum. Şimdi bu da olmuyor, nasıl derseniz; 49FE ile başlayan bu bildirim alanını kapattığımda, üst bar (hızlı işlem bölümü) bir türlü çalışmıyor. Aşağı çekeceğim ekran gelmiyor. Nasıl bir iştir anlamadım, daha yeni cihazı yedekleme yapmadan kurdum. Eğer bunlar düzeltilmezse telefonu satacağım arkadaşlar. 400,00 TL' ye.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve rainman3545
Da®kness

Da®kness

Üye
Kararlı sürüme acaba ne zaman güncelleme gelir..?

Bu gelecek olan güncellemede umarım, Edge sorunu ve Her açılışta gelen Mesajlaşma uygulamasına hoş geldiniz bildirim sorununu düzeltirler. Normalde bu bildirimi Ayarlar>Bildirim Ayarlarından kapatıp düzelte biliyordum. Şimdi bu da olmuyor, nasıl derseniz; 49FE ile başlayan bu bildirim alanını kapattığımda, üst bar (hızlı işlem bölümü) bir türlü çalışmıyor. Aşağı çekeceğim ekran gelmiyor. Nasıl bir iştir anlamadım, daha yeni cihazı yedekleme yapmadan kurdum. Eğer bunlar düzeltilmezse telefonu satacağım arkadaşlar. 400,00 TL' ye.

Selamlar
L 735'i interoptools ile 950XL yapıp 10.0.15063.540 güncellemesini aldıktan sonra bende bu sorunlardan muzdariptim, neyse ki 8.1'e dönüş yaparak olması gereken sürüme yükselttikten sonra mesajlaşma ve edge sorunlarından kurtuldum. Cihazımda resmi olarak kurulu olması gereken sürüm 10.0.14393.1593 daha stabil. Belki komik gelebilir telefonunun çalışması sıkıntılı olanlar (950, 640 vs...) cihazı 735 veya 1520 olarak tanıtıp bu sürümde kullanmaları mümkün müdür?

Son düzenleme:
Krnl386

Krnl386

Üye
Selamlar
L 735'i interoptools ile 950XL yapıp 10.0.15063.540 güncellemesini aldıktan sonra bende bu sorunlardan muzdariptim, neyse ki 8.1'e dönüş yaparak olması gereken sürüme yükselttikten sonra mesajlaşma ve edge sorunlarından kurtuldum. Cihazımda resmi olarak kurulu olması gereken sürüm 10.0.14393.1593 daha stabil. Belki komik gelebilir telefonunun çalışması sıkıntılı olanlar (950, 640 vs...) cihazı 735 veya 1520 olarak tanıtıp bu sürümde kullanmaları mümkün müdür?

Olabilir. Çünkü ne zaman bu Creators güncellemesi geldi cihazda problemler başladı. Sürümü düşürmek lazım. Demek ki her yeni sürümü kullanmamak gerek. Neyse bu gelecek güncelleme ile oldu olmadı, olmadı bakacağız.

Da®kness

Da®kness

Üye
10.0.15063.540
10.0.14393.1593
Her iki sürüm de 8 ağustos Creators güncellemesi, ilk geldiği tarihte (zannedersem mayıs ayı)1520, 830, 735... cihazlarda almıştı. Daha sonra bu cihazların güncellemelerinin kesilip diğerleriyle devam edileceği söylendi. Cihazımda denemek için bende 950xl bilgileriyle yükseltmeyi yaparak yaklaşık 2 ay kullandım. Daha sonra duyurulan güncellemelerde gördük ki farklı iki grupta güncelleme desteği devam ediyor. Ancak ben geri dönmeden devam edebileceğimi düşünmüştüm. Mağaza, mesajlaşma uygulaması bildirimleri, edge'in abuk subuk hareketleriyle cebelleştim. 2 ay boşuna sabretmişim. Geri döndürmekte baya zaman alan bir işlemmiş onu anladım ...

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.14393.1715 ve 10.0.15063.608 yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, maydinmaydin ve Da®kness
Krnl386

Krnl386

Üye
Güncelleme tamamlandı...

* Edge sorunu devam ediyor,
* Mesajlaşma+ bildirim sorunu devam ediyor.

Söylenecek söz kalmadı. Pes...

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, symbianbelle, rainman3545 ve 4 diğerleri
yasirtaha

yasirtaha

Üye
şarj konusu süper olmuş

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.15063.674 ve 10.0.14393.1770 yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga ve og1907
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: og1907

Üst Alt