Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
Sadece sıfırlama yaptıktan sonra düzeliyor.
@bozkirdangelen

Şuana kadar (Yedeksiz, uygulamasız, oyunsuz zerre kadar hiç bir şey yüklemeden) 4 kez WDRT, 2 kez Soft, 3 kez de Ayarlar>Hakkında>Telefonu Sıfırla yaptım.

Bunların hepsini tabi bir anda yapmadım, farklı hatalar vardı. Ama bu sorun düzelmedi...

• Beğen
Tepkiler: rainman3545

rainman3545

rainman3545

Üye
@bozkirdangelen

Şuana kadar (Yedeksiz, uygulamasız, oyunsuz zerre kadar hiç bir şey yüklemeden) 4 kez WDRT, 2 kez Soft, 3 kez de Ayarlar>Hakkında>Telefonu Sıfırla yaptım.

Bunların hepsini tabi bir anda yapmadım, farklı hatalar vardı. Ama bu sorun düzelmedi...
Benim de edgedeki sorun hiç düzelmedi. Creators update den beri var.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
Edge ve Mesajlaşma bildirim sorununa neden olan şey sistemde bir şeylerin çakışması... Az kaldı bulacağım.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve rainman3545
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@Krnl386
Demek ki, sıfırlama yapmak her soruna çözüm olmuyor.
Tıpkı içilen hapların her hastaya veya her hastalığa çözüm olmadığı gibi.

• Beğen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.15063.483 yayınlandı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386, Esendağlı ve suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.14393.1480 de yayınlandı.

• Beğen
Krnl386

Krnl386

Üye
Microsoft, Windows 8.1 ile çalışan sistemlere de güncelleme desteğini devam ettirecekmiş sanırım...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Krnl386
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Güncelleme geliyor kimsede çıt yok. Halimiz içler acısı.

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Güncelleme geliyor kimsede çıt yok. Halimiz içler acısı.
Kendi işletim sistemine üvey evlat muamelesi yapan Microsoft varken sistemde kimsenin kalmaması normal. İlk fırsatta ben de ayrılacağım... Küstürdüğü kullanıcı sayısı azımsanmayacak derece.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386 ve maydinmaydin
Krnl386

Krnl386

Üye
Yani şu iki küçük sorunu hala halletmediler, şaşıyorum. (Mesajlaşma bildirim sorunu-Edge sayfaları masaüstü görünümde açması)

• Beğen
og1907

og1907

Üye
Bu son güncellemeyi yükledikten sonra uygulamalardan atma sorunu başladı bende sizde durum nedir.

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Sorun yok bende, L1520 ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krnl386

Krnl386

Üye
Bu son güncellemeyi yükledikten sonra uygulamalardan atma sorunu başladı bende sizde durum nedir.
Uygulamalarda atma sorunu şuana dek rastlamadım. Fakat batarya inanılmaz düşüyor. Öğlen %100 akşam %30 (11:00-20:00)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Evet pil olayı kötü ...

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bende bir önceki güncellemeden beri uygulamaları kapatırken donma sorunu var. Telefonu sıfırlamıştım biraz düzelmişti ancak bu son güncelleme ile beraber yine donmalar başladı. Üstelik batarya dayanmaz hale geldi. Son iki güncellemeye kadar kasma donma namına hiçbir sıkıntı oluşturmayan telefon son iki güncellemeden sonra ciddi problemler yaşamaya başladı.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hala bir umut diyip burda sorunlarının çözüleceğini düşünen insanlar var ve microsoft bunu görmezden geliyor. 4 sene oldu lumia 625 alalı windows mobile 10 hala düzelmedi. kolay gelsin.

0MG90

0MG90

Üye
Doğru düzgün bir güncelleme geleceğini sanmıyorum artık. Bu işletim sistemini de yarım yamalak bırakacak Microsoft. Bir daha da almam. Güzelim Android'le iOS boşuna lider değil.

Krnl386

Krnl386

Üye
Gerçekten bu güncelleme olmadı, olmamış. Şarjın bu kadar kotu olduğu başka bir yapı görmedim.

• Beğen
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Gerçekten bu güncelleme olmadı, olmamış. Şarjın bu kadar kotu olduğu başka bir yapı görmedim.
aynen sarj belirgin biçimde kötüleşmiş. üstelik uygulamalarda da sorunlar var. bunlar yenilik değil iyileştirme güncelleştirmeleri.

• Beğen

Üst Alt