Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

tgm_kara

Üye
Beyler benim telefonda çok önemli bi problem var ama kimse bakmıyor konu olarak paylaştım. Nasıl yardım alabilirim yeniyim
x2-02 nin en büyük sorunu bu. Olmuyorrrrrr
Konu burda bilen varsa lütfen yardımcı olurmusunuz
Koskoca maxicep te kimse bilmiyomu yani şimdi

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kararlı sürüm yayınlanalı tam 1 yıl oldu.

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Arkadaşlar son güncellemeden sonra edge şarjımı sömürmeye başladı hemde aşırı derecede bu sıkıntıyı yaşayan varmı benim gibi. Lumia 830

mehmetisler

mehmetisler

Üye
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
bataryadan olduğunu düşünmüyorum iki tane sıfır bataryayla denedim ikiside günü kurtarmıyor. Sistem daha oturmadı o yüzden kararlı yapı bile kafayı yedi.

mehmetisler

mehmetisler

Üye
bataryadan olduğunu düşünmüyorum iki tane sıfır bataryayla denedim ikiside günü kurtarmıyor. Sistem daha oturmadı o yüzden kararlı yapı bile kafayı yedi.
creators update i bekliyorum inşallah bir nebze düzelir ama onunda ne zaman geleceği belli değil telefonlara

ledropin

Üye
Beyler wphaber de şöyle bir yorum gördüm var mı aslı astarı ?

Şimdi burada bir çok kişiyi üzecek bir şey söylemem lazım. Win 10 insider olan her telefon resmi win 10 almayacak. Yani bu insider sonunda düzgün çalışmadığı tespit edilen bir çok telefona güncelleme hiç gelmeyecek. Şu telefonalrdan birine sahipseniz

520, 525, 620, 625, 630, 635, 720, 820, 920, 925, 1020, 530, HTC 8S/8X, ATIV S

boşuna resmi güncelleme beklemeyin. Tek çareniz insider e girmek. O da zaten 10586.xxx in ötesine geçmeyecek yani redstone hiç almayacak insiderle bile.
Ben şuan lumia 625 kullanıyorum yüklü olan sürüm de 14393.953 1 hafta önce geldi güncelleme.

Krnl386

Krnl386

Üye
Son gelen bu yapıda ;

1) Şarj durumu tam iyi derken, maalesef su gibi akıp gidiyor,
2) Bir çok uygulamada bildirimler anında gelmiyor. İlla ya uygulamaya gireceğim, ya da telefonu kapatıp açacağım. (Örneğin; Messenger, Facebook, WhatsApp)
3) Açılış ve kapanış hızında iyileştirme olmuş gibi. Daha hızlı.

Şuan gözlemlediğim bu durumlar mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: n000k, maydinmaydin ve oktayceylan26

blackcemre

Üye
Equlaisee,Lumia motion data,colour profile güncellemelerini mağaza indiremiyor hep hata veriyor.

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
creators update i bekliyorum inşallah bir nebze düzelir ama onunda ne zaman geleceği belli değil telefonlara
dostum bugün sim ayarlarından 4g seçtim ondan sonra şarj sıkıntısı azaldı herhalde 3g şarjı sömürüyordu sende dene istesen

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve maydinmaydin
pissed26

pissed26

Üye
dostum bugün sim ayarlarından 4g seçtim ondan sonra şarj sıkıntısı azaldı herhalde 3g şarjı sömürüyordu sende dene istesen
aynı sorun bende de var günü çıkarmamaya başladı nasıl çözecem bilmiyorum

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
aynı sorun bende de var günü çıkarmamaya başladı nasıl çözecem bilmiyorum
ben şarjım çok gitmesin diye 4g yi açmıyordum meğerse kullandığım 3g şarjı sömürüyormuş. Saat 11 de şarjdan çıkardım normalde bitmesi lazımdı ama şuan %52 enteresan bir şey ama şimdi şarjım bitmiyor.

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve suyunsesi
pissed26

pissed26

Üye
ben şarjım çok gitmesin diye 4g yi açmıyordum meğerse kullandığım 3g şarjı sömürüyormuş. Saat 11 de şarjdan çıkardım normalde bitmesi lazımdı ama şuan %52 enteresan bir şey ama şimdi şarjım bitmiyor.
ben 1 senedir 4g deyim hocam son güncellemeden sonra şarj olayı berbat durumda sabah 7de çekiyorum akşam 7 de bitiyor

Krnl386

Krnl386

Üye
Şarj konusu cidden sıkıntı, utanmasa yarım günü çıkarmayacak cihaz. Ne olacak böyle acaba? Şu büyük güncellemede sanırım Mayıs ortalarında ancak gelir? Arka planda da açık bir şey yok ki kardeşim. Nedir bu bataryayı sömüren?

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Şarj konusu cidden sıkıntı, utanmasa yarım günü çıkarmayacak cihaz. Ne olacak böyle acaba? Şu büyük güncellemede sanırım Mayıs ortalarında ancak gelir? Arka planda da açık bir şey yok ki kardeşim. Nedir bu bataryayı sömüren?
Microsoft

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Krnl386
furyzer0

furyzer0

Üye
Bu sarj sorunu normal surumde mi insiderda mi cunku bende batatryadan kaynakli sarj sorunu var ama yazilimdan kaynaklanan yok.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Creators Update güncelleştirmesi, 25 nisanda telefonlar için geliyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, erhanercan, serinaga ve 3 diğerleri
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Creators Update'yi alması beklenen telefonlar:
  • Alcatel IDOL 4S
  • Alcatel OneTouch Fierce XL
  • HP Elite x3
  • Lenovo Softbank 503LV
  • MCJ Madosma Q601
  • Microsoft Lumia 550
  • Microsoft Lumia 640/640XL
  • Microsoft Lumia 650
  • Microsoft Lumia 950/950 XL
  • Trinity NuAns Neo
  • VAIO VPB051

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi ve Krnl386
serinaga

serinaga

Üye
Creators Update'yi alması beklenen telefonlar:
  • Alcatel IDOL 4S
  • Alcatel OneTouch Fierce XL
  • HP Elite x3
  • Lenovo Softbank 503LV
  • MCJ Madosma Q601
  • Microsoft Lumia 550
  • Microsoft Lumia 640/640XL
  • Microsoft Lumia 650
  • Microsoft Lumia 950/950 XL
  • Trinity NuAns Neo
  • VAIO VPB051

Veee beklenen son, L1520'nin de mi pabucu dama atıldı :(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Veee beklenen son, L1520'nin de mi pabucu dama atıldı :(
Hata düzeltmeleri ve toplu güncelleştirmeleri almaları için genişletilmiş desteğe dahil edilmiş ancak Creators güncellemesi "almayabilir".

Daha doğrusu yapılan açıklama şu şekilde:
"cihaz donanımının uyumsuz olması, geçerli sürücülerin olmaması veya Orijinal Ekipman Üreticisinin ('OEM') destek süresinin dışında olması durumunda bir cihaz Creators Güncelleştirmesini alamayabilir."

Üst Alt