Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
Lumia 640 XL (cihazı Yen'i aldım) Windows Phone 10 un son kararlı güncelleştirmesiyle cihaz kasıyor mu arayüz filan?

Müzik dinlerken kasar mı?
Yani bu cihaz kasan bir cihaz mı iPhone 4s Gibi kasar mı?

Krnl386

Krnl386

Üye
Lumia 640 XL (cihazı Yen'i aldım) Windows Phone 10 un son kararlı güncelleştirmesiyle cihaz kasıyor mu arayüz filan?

Müzik dinlerken kasar mı?
Yani bu cihaz kasan bir cihaz mı iPhone 4s Gibi kasar mı?
Birebir kullanıcısıyım 640 XL ın. Kararlı yapıdayım, herhangi bir kasma durumu yok.

Krnl386

Krnl386

Üye
Cihaz henüz bana ulaşmadıda hoparlör kalitesi nasıl müzik çalarken?
Tatmin edici seviyede, benim için çok iyi.
Bu yeni guncellemede şarj sanki anında değişti mi ney? Yarına kadar bakalım performans nasıl olacak ...

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
En son yeniliği ne zaman vermişti sahiden, ben gerçekten unuttum.
Umarım creators update ile bir şeyler gelirde teselli buluruz:)
creators update ile de şu anda insider sürümlerinde neler test ediliyorsa onlar verilecek. ekstra yeni bir şeyler olmayacak yani

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
creators update ile de şu anda insider sürümlerinde neler test ediliyorsa onlar verilecek. ekstra yeni bir şeyler olmayacak yani
Yani bizi creators update bile paklamaz, beklentiler büyük olmasın diyorsun :ehe

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güncellemeştirme ile yapılan iyileştirmeler:

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Zaten mobil için bizim kullanılabileceğimiz bir yenilik yok.
1)3 boyutlu Microsoft Office
2)3 boyutlu model yakalama
3)Yakaladığınız 3 boyutlu görüntüleri Paint 3D ile açma
4)Aradığınız 3 boyutlu modeli bulma
5)Güçlü ve uygun fiyatlı VR
6)Edge ve HoloLens bütünleşiyor
7)Kişilerinizin beşinin simgesini görev çubuğunun sağ tarafında gösterecek
Bunları kaç kişi kullanabilecek ki?
Biz OTG diyoruz KİŞİSELLEŞTİRME diyoruz MAĞAZA diyoruz KARARLILIK diyoruz EDGE EKLENTİ diyoruz. Adamlar bizimle dalga geçip size bunları çıkarıyoruz alın gözünüze girsin der gibi özellik adı altında kocaman bir CREATORFOSS güncellemesi veriyorlar. Bekleyen herkes hüsrana uğrayacak haberleri yok. Gerçi 10 kişi kaldık topu topu.
İyi Geceler Arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, suyunsesi ve Krnl386
dakamon

dakamon

Üye
Biz OTG diyoruz KİŞİSELLEŞTİRME diyoruz MAĞAZA diyoruz KARARLILIK diyoruz EDGE EKLENTİ diyoruz. Adamlar bizimle dalga geçip size bunları çıkarıyoruz alın gözünüze girsin der gibi özellik adı altında kocaman bir CREATORFOSS güncellemesi veriyorlar. Bekleyen herkes hüsrana uğrayacak haberleri yok. Gerçi 10 kişi kaldık topu topu.
İyi Geceler Arkadaşlar.
Dostum bayadır bu platformdayız benim sana diyeceğim naçizane şey, bütçen varsa git android ios falan al. Hatta j7 prime serisi var c9 falan var samsungda al en azından kafan rahat etsin. Huwei de alabilirsin. En azından adam gibi akıllı telefon kullanmış olursun. Ben bütçem el verdiği ilk anda iphone alacağım.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bende bütçem el verse 950 ya da elite x3 alıcam :) ciddiyim bu arada

• Beğen
Tepkiler: ddnet, maydinmaydin, suyunsesi ve 1 kişi daha
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Dostum bayadır bu platformdayız benim sana diyeceğim naçizane şey, bütçen varsa git android ios falan al. Hatta j7 prime serisi var c9 falan var samsungda al en azından kafan rahat etsin. Huwei de alabilirsin. En azından adam gibi akıllı telefon kullanmış olursun. Ben bütçem el verdiği ilk anda iphone alacağım.
Şunu söyleyeyim şu anki haliyle bile android'den daha hızlı ve benim işimi fazlasıyla görüyor sadece olması gereken ama bir türlü olamayan eksiklikler var ona kızıyorum onları da çıkarsa microsoft tadından yenmez. Kamerasına hastayım nokia'nın

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve Esendağlı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
İyi Geceler Arkadaşlar.

7 numara sanki bizim işimize yarar gibi. Diğerlerinden pek bişey de anlamadım zaten :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi
yasirtaha

yasirtaha

Üye
creators update guncellemesinin yayınlanmasına hepi topu bir ay gibi bir süre kalmışken toplu güncelleme ile yenilik vermelerini beklemiyordunuz herhâlde:no:

bide yenilik yok diyorsunuz ☺

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Şunu söyleyeyim şu anki haliyle bile android'den daha hızlı ve benim işimi fazlasıyla görüyor sadece olması gereken ama bir türlü olamayan eksiklikler var ona kızıyorum onları da çıkarsa microsoft tadından yenmez. Kamerasına hastayım nokia'nın
Arkadaşın dediği cihazları bi kullanın hocam hızmış kameraymış nokianın ve microsoftun ne kadar geri de olduğunu anlarsınız :)

og1907

og1907

Üye
Ekran kilidi devreye girince mobil etkin noktası yine devre dışı kalıyor bu soruna çözüm bulmak bu kadar zormu telefonu sıfırlayınca düzeliyor ancak güncelleme geldimi yine eskiye dönüyor.

Sorun kendi kendine düzeldi şuan ekran kilidi kapandınmı mobil etkin noktası devre dışı kalmıyor.

Son düzenleme:
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Arkadaşın dediği cihazları bi kullanın hocam hızmış kameraymış nokianın ve microsoftun ne kadar geri de olduğunu anlarsınız :)
Benimde işimi fazlasıyla görüyor ama giden uygulamalar ve betadan çıkmayan uygulamalar olunca biraz düşünce alıyor insanı

Üst Alt