Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetisler

mehmetisler

Üye
Açıkçası ben surface phone ile ms'nin mobilden tamamen silineceğini düşünüyorum. Çok pahalı ve bireysel kullanıcıdan çok üst düzey kurumsal müşterileri hedef alacaklar zaten bu beklenen ve bilinen bir durum. Öyle olunca da anca fanboy olan kısım alacak cihazları ve kullanıcı kitlesi daha da daralmış olacak. Sonrası da zaten kaçınılmaz son.
Demek istediğim surface phone çıkana kadar sistemi oturtmuş olacaklar. Sistem oturduktan sonra diğer firmalarda telefon çıkartır o o kadar sorun değil sonuç olarak bir sureçten bahsediyoruz.Şu anda sistem tek çekirdek haline getirmeye çalışıyorlar istenilen performans daha yakalanamadı

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve erhanercan

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
kardeşim bu tamamen bizim ülkemizde ki şirketlerin ileriyi düşünememesinden kaynaklanıyor. Yapacağı uygulama universal olarak büyük bir kesime hitap edicek sadece bunu mobile olarak düşünme ama bizim şirketlerimizin teknoloji bilgi iletişim departmanlarının başındaki insanların pek kafası çalışmadığından oraya kaynak ayıramıyorlar. Amerika mağazasında bir çok şirket bankalar havayolu şirketleri universal uygulamalarını koydu bile sistemle beraber geliştiriyorlar uygulamalarını ama bizimkiler benim anladığım sistem oturunca surface phone ile satışlarda artınca anca o zaman düşünecekler
Fransa hsbc de aynı şeyi yapıyor sadece Türkiye'ye özel bir şey değil

erhanercan

erhanercan

Üye
O zaman hscb de küresel.error not found
mallık yani sen bankasın her platformdan her kullanıcının sana kolayca ulaşmasını sağlaman lazım. Odunluktan başka birşey değil bu

• Beğen
Tepkiler: ddnet, Aybin.Kilic, yasirtaha ve 6 diğerleri
furyzer0

furyzer0

Üye
Kararli yapidayim ancak magaza uygulama guncelleyemiyor. Nasil cozebilirim?

VIA-T7D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Kararli yapidayim ancak magaza uygulama guncelleyemiyor. Nasil cozebilirim?
VIA-T7D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayarlardan > Deplama > Uygulamalar ve oyunlar > Magaza > Gelişmiş Seçenekler
girişi yapıldıktan sonra Sıfırla diye yazacaktım.. Baktım böyle bir şeye izin vermiyor.. :)))

Şöyle bir şey öneriyorum. Bölge ve Dil Seçeneği İngilizce yap...
Ardından da güncellemeleri kontrol et ve yükleme imkanı veriyor ise yükle..
Yükleme imkanı vermiyor ise ŞEBEKE üzerinden değil de bir de WIFI üzerinden güncellemeleri kontrol ed..

Tüm bunları yapmadan önce bir de GÜÇ + SES KISMA ya titreme hissedinceye kadar uzun süre bas ve telfonun kapanmasını ve yeniden açılmasını bekle.. sonra güncellemeleri tekrar kontrol et ..

furyzer0

furyzer0

Üye
Ayarlardan > Deplama > Uygulamalar ve oyunlar > Magaza > Gelişmiş Seçenekler
girişi yapıldıktan sonra Sıfırla diye yazacaktım.. Baktım böyle bir şeye izin vermiyor.. :)))

Şöyle bir şey öneriyorum. Bölge ve Dil Seçeneği İngilizce yap...
Ardından da güncellemeleri kontrol et ve yükleme imkanı veriyor ise yükle..
Yükleme imkanı vermiyor ise ŞEBEKE üzerinden değil de bir de WIFI üzerinden güncellemeleri kontrol ed..

Tüm bunları yapmadan önce bir de GÜÇ + SES KISMA ya titreme hissedinceye kadar uzun süre bas ve telfonun kapanmasını ve yeniden açılmasını bekle.. sonra güncellemeleri tekrar kontrol et ..
Soyle bir sorun var. Yukluyor ama en sonra gelince hata kodu 0x80070019 hatası veriyor. Tekrar yuklemeye calisiyor.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Soyle bir sorun var. Yukluyor ama en sonra gelince hata kodu 0x80070019 hatası veriyor. Tekrar yuklemeye calisiyor.
Bazı uygumalarla ilgili (Özel ya da sistem farketmiyor) zaman zaman bizde de oluyor. Yazdıklarımı uygula farkeden bir şey olmaz ise kafana takma bekle zamanla düzeliyor..
Hatta yeni bir güncelleme gelince de düzelme ihtimali yüksek.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Geçen ay ertelenen güncelleme bu akşam gelecek.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386, erhanercan ve 2 diğerleri
Krnl386

Krnl386

Üye
Surum numarası kaç olacak acaba? Preview sürümlere arka arkaya güncelleme verdiler. İnşallah ufakta olsa yenilik vardır. Hele de şu şarj konusunda özellikle ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Surum numarası kaç olacak acaba? Preview sürümlere arka arkaya güncelleme verdiler. İnşallah ufakta olsa yenilik vardır. Hele de şu şarj konusunda özellikle ...
Şarj konusunda son insider sürümlerin iyi olduğunu söylüyordu arkadaşlar, umarım haklı çıkarlar.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.0.14393.953 sürümü yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386 ve Esendağlı
og1907

og1907

Üye
52.34 Mb gözüküyor güncelleme.

erhanercan

erhanercan

Üye
İyileştirme listesini gören duyan var mı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben fark etmeden yüklenmiş, yeniden başlattım kısa sürdü, herhangi bir fark göremedim zaten de fark yokmuş.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
creators update guncellemesinin yayınlanmasına hepi topu bir ay gibi bir süre kalmışken toplu güncelleme ile yenilik vermelerini beklemiyordunuz herhâlde:no:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, rainman3545, Krnl386 ve 1 kişi daha
Esendağlı

Esendağlı

Üye
creators update guncellemesinin yayınlanmasına hepi topu bir ay gibi bir süre kalmışken toplu güncelleme ile yenilik vermelerini beklemiyordunuz herhâlde:no:
En son yeniliği ne zaman vermişti sahiden, ben gerçekten unuttum.
Umarım creators update ile bir şeyler gelirde teselli buluruz:)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Krnl386

Üst Alt