Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
Güncellemenin boyutu küçük ama işlevi büyük mesajlaşma uygulamasını batırdı hiçbir şekilde mesaj gönderip alamıyorum illa sıfırlamak zorundayım yine telefonu
Yine iyi sende, benim rehberimi uçurdu. Bir kısmı geldi ama, toparlamaya çalışıyorum derken ayarları berbat ettik. Tekrardan WDRT ile sıfırlayacağız.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
bu insiderların kullandığı surumler ne zaman kararlı sürüme gelecek bilgisi olan var mı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
bu insiderların kullandığı surumler ne zaman kararlı sürüme gelecek bilgisi olan var mı
Ortalama ayda 1 güncelleme veriyorlar. Asıl büyük güncellemeler de sene de 1 yada 2 kere geliyordu.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
temmuzu bulacak o zaman
arkadaşlar 640 xl de bu güncelleme ile baya düzeldi çift tıkla uyandırma ve pil hissettiriyor baya

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Lumia 830 pek birşey hissedemedim. Kekleniyoruz hissi hariç :ehe

• Beğen
Tepkiler: n000k
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
bir önceki güncellemeden sonra çift tık beni sinir ediyordu 8.1 deki gibi ilk yapışımda algılıyor
Ben çift tık sıkıntısı hiç yaşamadım. Bendeki en önemli sıkıntılar ekranın 1sn liğine kararması,ekranın üst kısmındaki titreme ve 8.1 deki ekran netliğinin olmayışı.

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha
yasirtaha

yasirtaha

Üye
ben çok yaşadım bazen ellerim tozlu veya ıslak oluyordu o anlarda çıldırıyordum

gardi

gardi

Üye
lumia 1520 kullanan arakdaşlar bir kaç sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim :hmmm
-kararlı sürümde başlangıç ekranında aşağı yukarı kaydırırken takılmalar mevcutmu kutucuklarda ?
-mobil etkin nokta çalışıyormu ? ( insiderde ekran koruyucu devreye girince iptal oluyor bağlantıyı kesiyordu.)
-vpn uygulamaları çalışıyormu ?
-uygulamardan atma mevcutmu ?
-son olarak şarz durumu nasıl genel kullanımda sürekli mobil veri açık olarak ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
lumia 1520 kullanan arakdaşlar bir kaç sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim

Soru -kararlı sürümde başlangıç ekranında aşağı yukarı kaydırırken takılmalar mevcutmu kutucuklarda ?
Cevap : Kararlı sürümde iken o sorunla hiç karşılaşmadım.

Soru -mobil etkin nokta çalışıyormu ? ( insiderde ekran koruyucu devreye girince iptal oluyor bağlantıyı kesiyordu.)
Cevap : Mobil etkin nokta kapanmıyordu hatırladığım kadarıyla.

Soru -vpn uygulamaları çalışıyormu ?
Cevap : İnsider sürümünde çalışmıyordu. Kararlı yapı kullananlar buna cevap verebilir.

Soru -uygulamardan atma mevcutmu ?
Cevap : çok sık karşılaşılan bir durum yok bende (insider de twitter çok atıyor. Kararlı sürüm için diğer arkadaşları alalım bunun için).

Soru -son olarak (şarz değil) şarj durumu nasıl genel kullanımda sürekli mobil veri açık olarak ?
Cevap: Akşamı rahat görüyorum. (İnsider kullanıcısıyım)

• Beğen
Tepkiler: gardi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yapı 14393.726 yayınlandı

serinaga

serinaga

Üye
Ne ara yayınlandı ? Yükleyelim bakalım ...
Güncel dedi :(
L820 üzerinde L635 yazılımı var, bekleyelim bakalım ...

serinaga

serinaga

Üye
Ahhaaaa yahu benimki çoktan yüklemiş bile :)
Release prev.olarak mı yine.

Evet ...
:allalla: Ben anlamadım bu işten bir şey, bildirim merkezinde güncelleme yüklendi mesajı var, ama sürüm halen 14393.693, sanırım dil paketi yükledi ...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
serinaga

serinaga

Üye
Bulmadı valla ...

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Benim 830 a (820 den yükseltme ) 14393.726 nolu versiyon geldi ve de yüklü.
Ancak içeriğini incelemedim .

skynet

Üye
Şuan kararlı sürümdeyim (14393.693) ve sıkıntı yok geçmeye değer mi insider sürümlerine ?

Üst Alt