Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İlk haberin yani creators güncelleme alacak cihazlar listesi asılsız diyorlar Nazwil henüz güncelleme alacak cihazları açıklamadıklarını belirten resmi bir açıklama yapmadıklarını belirtmiş. Bu haberde bunu doğrular nitelikte,Bizde giydirdik hemen microsoft'a, gerçi söylediklerimizi daha ilk güncelleme de hak etmişti ya neyse
Yazılım işinde yazılımcının her zaman için kıvırma payı yüksektir. O yüzden bekleyelim görelim. Bugün Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini Lumia 930 & 1520 gibi cihazlara vermeyen, yarın Redstone 3'ü Lumia 950 & 950 XL için de vermez.

• Beğen
Tepkiler: oktayceylan26, suyunsesi ve n000k

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Microsoft, Windows Phone işletim sisteminden Windows 10 Mobile Creators Güncellemesine yükseltme yapabilecek cihazlarda bulunması gereken minimum sistem gereksinimlerini açıkladı. Buna göre donanım yetmezliği nedeni ile Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini alamayacak cihaz yok gibi görünüyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ali Kemal kardeşim bu listeye göre lumia 925'inde Windows 10 güncellemesini alması gerekiyor ama almadı S4 plus işlemcisi var. Bundan sonraki güncellemeyimi alacak bu listedekiler Yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ali Kemal kardeşim bu listeye göre lumia 925'inde Windows 10 güncellemesini alması gerekiyor ama almadı S4 plus işlemcisi var. Bundan sonraki güncellemeyimi alacak bu listedekiler Yoksa ben mi yanlış anlıyorum?
Durum bu ama güncellemeyi alacak cihaz listesi açıklanmadı daha.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Toplu güncelleştirme yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: dark_13, Krnl386, serinaga ve 2 diğerleri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Sabah 4 civarlarıydı sanırım bir uyandım saat kaç diye telefona bakayım dedim kafamı çevirdim ekranda çarklar dönüyordu :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation, suyunsesi, m542tf ve 1 kişi daha
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Artık benim lumia 830 güncelleme alamıyacağına göre illegal yollara başvurmaya karar verdim. İnterop tools ile kararlı sürümü almam için ne gibi değişiklik yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz. Sadece takıldığım kısım 950Xl yaptık diyelim
phonemodelfacturemodename:RM-1085_? Ne olması gerekiyor? Pusuya yattım yardımınızı bekliyorum

og1907

og1907

Üye
Artık benim lumia 830 güncelleme alamıyacağına göre illegal yollara başvurmaya karar verdim. İnterop tools ile kararlı sürümü almam için ne gibi değişiklik yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz. Sadece takıldığım kısım 950Xl yaptık diyelim
phonemodelfacturemodename:RM-1085_? Ne olması gerekiyor? Pusuya yattım yardımınızı bekliyorum

Interop Tools uygulamasını aç
Registry Browser'a tıkla
HKEY_LOCAL_MACHINE'e tıkla
System'e tıkla
Platform
Devicetargetinfo var sadece ona da tıkla
Listeden: PhoneModelName :Lumia 950 XL, PhoneHardwareVariant: RM-1085, PhoneManufacturerModelName: RM-1085_15217

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve oktayceylan26
mami_61_29

mami_61_29

Üye
Interop Tools uygulamasını aç
Registry Browser'a tıkla
HKEY_LOCAL_MACHINE'e tıkla
System'e tıkla
Platform
Devicetargetinfo var sadece ona da tıkla
Listeden: PhoneModelName :Lumia 950 XL, PhoneHardwareVariant: RM-1085, PhoneManufacturerModelName: RM-1085_15217
model kısmını MicrosoftMDG mi yapacağız,boyle mi yazılıyordu tam hatırlayamadım şimdi

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Telefon 950 XL olarak güncellemelere hazır. Dona, sen ister ver ister verme, biz almasını biliriz...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, og1907 ve suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lumia 550 ve 650 bile o donanımıyla alıyorsa biz de almasını biliriz.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, serinaga, oktayceylan26 ve 2 diğerleri
n000k

n000k

Üye
Lumia 550 ve 650 bile o donanımıyla alıyorsa biz de almasını biliriz.

535 bile şuan takılmadan çalıştırıyor. Ne diye vermemezlik yaptılar anlamadım. İnterop tools ile yükledim .

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

merkel02

Kapalı Hesap
1520'ler nasıl çöp olur yav...? :off:

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
535 bile şuan takılmadan çalıştırıyor. Ne diye vermemezlik yaptılar anlamadım. İnterop tools ile yükledim .

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi
535 ve 532 yakın cihazlardı bi sorun yoksa bende eldeki 532 ye ayar çekeyim hemen :D

edit: birde sadece kararlı sürümleri alabilmek için ne yapmamız gerekiyor herhangi Türkçe bir bilgi varmı nette

Son düzenleme:
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Nokia'ya mail atsak desek ki microsoft artık bize destek vermiyor, siz destek verebilirmisiniz diye acaba ilgilenirler mi bizimle? Ne yapsak bilemedim! Ne Creators güncellemesi alabileceğiz nede başka birşey.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, sahte_suhte ve Krnl386
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Nokia'ya mail atsak desek ki microsoft artık bize destek vermiyor, siz destek verebilirmisiniz diye acaba ilgilenirler mi bizimle? Ne yapsak bilemedim! Ne Creators güncellemesi alabileceğiz nede başka birşey.
O nasıl bir umut dünyası öyle be kardeşim Microsoft ile Nokia'nin hiçbir bağlantısı yok artık, başka birinin sistemine neyle, nasıl destek versin.
O nasıl bir umut dünyası öyle be kardeşim :) Microsoft ile Nokia'nin hiçbir bağlantısı yok artık, başka birinin sistemine neyle, nasıl destek versin.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
O nasıl bir umut dünyası öyle be kardeşim Microsoft ile Nokia'nin hiçbir bağlantısı yok artık, başka birinin sistemine neyle, nasıl destek versin.
Telefonun üzerinde hala NOKIA yazıyor. Zaten buna aldanıp aldım telefonu.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
zarex

zarex

Üye
nerde kıraotors güncellemesi nerde :))

Üst Alt