windows 10 çözünürlük sorunu (resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 çözünürlük sorunu (resimli)
arkadaşlar windows 8.1 yüklediğimde imleç inceyken windows 10 a geçince kalınlaşıyor bir türlü düzeltemedim yardımcı olurmusunuz ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Denetim masası > Fare > İşaretçiler:

"Windows Yarsayılan(sistem düzeni)" seçili mi ?

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi

Denetim masası > Fare > İşaretçiler:

"Windows Yarsayılan(sistem düzeni)" seçili mi ?
seçili kardeşim çözünürlükle alakalı diye düşünüyorum çünkü 8.1de aynı çözünürlükte bu sorunu yaşamıyordum bir tek windows 10 da oluyor.
küçük bir sorun olarak görülebilir ama benim için önemli ya takıntılıyım birazda :D

PALA.

PALA.

Üye
@LimePie Bu ayarı deneyin.

1. yol
Ayarlar > Erişim kolaylığı > Diğer seçenekler.

2. yol
Denetim Masası > Erişim kolaylığı merkezi > Bu bilgisayarı kolayca görülebilir hale getir.

PALA.

PALA.

Üye
Bunun birçok sebebi olabilir :hmmm
Word içinde aynı durum geçerli mi ?
Chrome has bir durumsa yazı ayarlarından olabilir.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
O zaman ilk verilen cevapla alakalı bir durum bu "Windows Varsayılan (sistem düzeni)" uygula - tamam, çözülmesi gerekir.
onuda denedim olmadı ne yazikki arkadaşlar yardım edin ya cidden insan deli oluyor 8.1 e mi döneyim illa

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Windowsun "Görüntü Ayarları" nın SSsi ve Kullandığının makinenin ekran çözünürlüğünü yazar mısınız?

Kurulumdan sonra yüklediğiniz ekstra tema vs var mı ?
bu sorun windows 10 a geçtiğinizden buna yana mı var ? Yoksa belli bir süre sonra mı oluştu ?

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Windowsun "Görüntü Ayarları" nın SSsi ve Kullandığının makinenin ekran çözünürlüğünü yazar mısınız?

Kurulumdan sonra yüklediğiniz ekstra tema vs var mı ?
bu sorun windows 10 a geçtiğinizden buna yana mı var ? Yoksa belli bir süre sonra mı oluştu ?

ekstra tema kullanmıyorum orjinal temasını kullanıyorum ve windows 8.1 de sıkıntı yoktu 10 a geçtiğim gibi olmaya başladı
@Jelly Beanci

çözünürlüğü 1080p de kullandığımda sorun olmuyor düzeliyor ama ben 1366x768de kullanmak istiyorum
yardım edecek kimse yokmu bu konuda ya :(

Üst Alt