Win 7 Usb Tablet Telefon Hiçbir Aygıtı Görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Win 7 Usb Tablet Telefon Hiçbir Aygıtı Görmüyor
Win 7 pc kullanıyorum . Önceleri normal çalışan usb şu günlerde bağladığım aygıtları görmemeye başladı. Kabloyu takıyorum bağladığım cihaza uyarı vs gelmiyor direkt şarj moduna geçiyor . Bi türlü anlam veremedim . WİNusb diag cab adlı programı indirdim . Sonuç olarak şu hatayı veriyor .
[/URL]

Bluetooth mouse taklı ve gayet güzel çalışıyor yukarıda dediğim gibi telefon ve tablet gibi cihazları şarj ediyor anca . Usb bağlantısıyla alakalı bir uyarı bile vermiyor .

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Virus kapmış olabilir. Temiz Windows 10 kurulumu yapın.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Avast premium yüklü virüs olsa görürdü . Win10 un eski cihazlara destek konusunda sıkıntı olduğundan kullanmıyoruz.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
PS/2 mouse bulup onu kullanıp USB sürücülerini kaldırıp kullanmak istediğiniz cihazı takın yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
PS/2 mouse bulup onu kullanıp USB sürücülerini kaldırıp kullanmak istediğiniz cihazı takın yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.
O tip mouse mevcut . Usb sürücülerinin hepsini kaldırıp yerine yine aynısını veya güncelini nereden yükleyebilirim . Drive booster gibi yazılımlar vardı harhalde
Az önce telefonu bağladım usb ile gayet güzel bir şekilde çalıştı
Canı isteyince çalışıyor canı istemeyince çalışmıyor .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sürücü çakışması olmuş olabilir, bir driver yanlış/eksik yüklenmiş olabilir. Bu tür sorunların kesin çözümü her zaman olmaz kullanıcı deneyerek sonucu bulabilecektir.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sürücü çakışması olmuş olabilir, bir driver yanlış/eksik yüklenmiş olabilir. Bu tür sorunların kesin çözümü her zaman olmaz kullanıcı deneyerek sonucu bulabilecektir.
Aynen sürücülerle veri yolları birbirine giriyor . Çakışma mevcut

PALA.

PALA.

Üye
USB sürücülerin yanı sıra aygıttanda kaynaklanma ihtimali vardır :hmmm
Gizli aygıtları görünür yap ve sistemden kaldırıp, yeniden bağlayıp deneyebilirsin.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Denemiştim fakat olmamıştı

Üst Alt