Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

ahetahet

ahetahet

Üye
ya 7-zip programi ne oluyor ?
dosya indirimlerini yapitim fxplorer programi ile cikariom zaten ben telden pc ye uygunmu bu yukleme ? telden yaptigim icinmi sonuc alamiom ?¿

- - - Eklendi - - -

sacma sapan bi anlatim var birader sabahtan aksama kadar bunla ugrastim sd data dosyalarini 1 ile 4 parlik doayalari birlestirdim ardindan dedigin yere attim ama genede banamisin demedi oyun bilgine kurulum anlatisinda hic iyi deil kendi mantigimla ilerledim....

- - - Eklendi - - -

http://www.fullandroidgames.com/index.php?option=com_content&view=article&id=128:wild-blood&catid=81&Itemid=471

droidçi

droidçi

Üye
coins hilesi nasıl yapacam offline oyun için

absakalli

Üye
ya arkadaşlar rootlu telefonlar için indirdiğimiz sd data dosyalarını nasıl bi araya toplicaz da ne hale getirip android/obb'a atıcaz? bira acıklama yapabilirmisiniz ? şimdi yanlış birşey yaparsam boşa gitmesin diye soruyorum.. daha önce sorulduysa kusura bakmayın hepsini okuma fırsatım olmadı. şimdiden teşekkürler.

mangalstyle

Üye
yav apk yi indiriyorum uygulama kurulamadı diyor yardım edermisiniz :(

kaanko1234

Üye
eline sağlık sorunsuz çalışıyor(Sony Xperia Live With Walkman(WT19i)

fatihxerdem

Üye
oyun mukemmel xperia s de sorunsuz calısıyor bu arada rootsuz calısıyor

- - - Eklendi - - -

bu arada rootsuz calıstırmak ıcın obb uzantılı dosyayı cıkartmak ıcın 7zip adlı bir program var onu indirip kurarak cıkartabılırsınız yanı demek ıstedıgım obb dosyasını cıkartmadan yanı tek bır verı olarak files klasorune attıktan sonra android/data vs kısmana atarsanız oyun calısmaz beyler bu konuya dıkkat edın

karşim ben soyle yaptım önce apk yükledim apk den oyunu indirmeye calısında you delete 0 mgby felan bi şeler geliyor. neyse onu bıraktım sonra bu konudaki dosyaları indirdim dğin gibi rardan çıakrdım çıkaında 7zip ile açtım adnroit-data da oyun klasoru gözükmemisti onuda kendim olusrutdum içine atım oyuna wifi kapalı iken direk atıyor açıkkende loding yazısından sonra direk aatıyr yadımcı olurmusun telim rootsuz kaç gündür uğrasıyorum

- - - Eklendi - - -

arkadasşlar herşeyi uyguladım telim rootsuz ala loodingden sonra oyundan atıyor bi yardımcı olurmusunz başka yerden yükleyen arkadaşlar neden yuklediğinizi yazarmısınız lütfen

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
teşekkürler.

paladin53966

paladin53966

Üye
rkadaşlar buyrun sizin için indirdim ve mediafire ye upload ettim:

Teşekkürü çok görmeyin..

zumada

Üye
eline sağlık arkadaşım. oyunu sorunsuz bi şekilde kurdum gerçekten güzel bir oyun. :)

silverfall

Üye
yardim eder misiniz .s oyunu yukledim herseyi yaptim oyun aciliyor sag alt kosede yuvarlak bisey donuyor sonra oyundan atiyor bu arada telefon galaxy s2 rootlu yardim acilll :(

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
ya ayrışma hatası veriyor

fatihxerdem

Üye
karşim ben soyle yaptım önce apk yükledim apk den oyunu indirmeye calısında you delete 0 mgby felan bi şeler geliyor. neyse onu bıraktım sonra bu konudaki dosyaları indirdim dğin gibi rardan çıakrdım çıkaında 7zip ile açtım adnroit-data da oyun klasoru gözükmemisti onuda kendim olusrutdum içine atım oyuna wifi kapalı iken direk atıyor açıkkende loding yazısından sonra direk aatıyr yadımcı olurmusun telim rootsuz kaç gündür uğrasıyorum

- - - Eklendi - - -

arkadasşlar herşeyi uyguladım telim rootsuz ala loodingden sonra oyundan atıyor bi yardımcı olurmusunz başka yerden yükleyen arkadaşlar neden yuklediğinizi yazarmısınız lütfen

arkadaslar biraz ugrasinca oyunu acabildim telefonum htc evo 3d androit 4.0yuklemeden acmiyo
birde soyle bir sorun var interjet olmadan oyun acilmiyor internet olan bir yerde acip sonra oynaman gerkiyor bunun bir cozumu yokmu acaba arkadaslar

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

arkadaslar biraz ugrasinca oyunu acabildim telefonum htc evo 3d androit 4.0yuklemeden acmiyo
birde soyle bir sorun var interjet olmadan oyun acilmiyor internet olan bir yerde acip sonra oynaman gerkiyor bunun bir cozumu yokmu acaba arkadaslar

deniz123

deniz123

Üye
Saol :)

silverfall

Üye
kardesim bendede internetsiz oynanmiyordu ama simdi 3 g ile oynuyorum ve nasil yaptin dersen titanium backup klasorune qawifionlymode.txt (internette ararsan cikar) attim sonra yukledim acildi ve suanda oynuyorum :)

ondasm

Üye
vallah paylasımın için tesekürler ama ben yapamadım hepsini indirdim ama oyuna girmeden atıyor s3 kullanıyorum ..

ondasm

Üye
dun yukleme sorunu nu sozdum 7 zip ile hersey hal oluyor obb olması kafamı karıstırdıı onu da acmak lazım mıs arkadasım emegıne saglık tekrardan ......baska oyunlarınıu da bekliyorum ..

zero12

zero12

Üye
Oyunu wifi açmadan mı yaptın? telefonun rootsuz mu?

- - - Eklendi - - -

"ondasm" Oyunu wifi açmadan mı yaptın? telefonun rootsuz mu?

Swoot

Üye
olmuyor olmuyor olmuyor :) aynı dediginiz gibi yaptım fakat oyunu açtığınızda boş alan 0 mb gibi bir hata veriyor sd ve extsd de 10'ar gb lık alan olmasına rağmen sanırım apk da sorun var.

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
dun yukleme sorunu nu sozdum 7 zip ile hersey hal oluyor obb olması kafamı karıstırdıı onu da acmak lazım mıs arkadasım emegıne saglık tekrardan ......baska oyunlarınıu da bekliyorum ..

rica ederim arkadaşım devamı da gelecek inş.

- - - Eklendi - - -

eline sağlık arkadaşım. oyunu sorunsuz bi şekilde kurdum gerçekten güzel bir oyun. :)

rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

rkadaşlar buyrun sizin için indirdim ve mediafire ye upload ettim:

Teşekkürü çok görmeyin..

hangi dosyayı upload ettin ? apk dosyası bu kadar küçük boyutlu değil ??

KinG_MoRTaL

Üye
Google a wild blood unlimited money mod apk yazin istediyinizi alin belese

Üst Alt