Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

emre1717

Üye
you do not .................yoo need to delete 0mb from your application ...... diye bi hata war baya bi uzun daha önce bi blakkmarketten yükledim oynadım sorunsuz tele format attım 3-4 farklı yerden inndirdim yükledim bu hatayı weriyor sebebi ?

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
paylaşım için teşekkürler s2 de sorunsuz çalışıyor mükemmel ötesi bi oyun...

kadir3831

kadir3831

Üye

Obb nin içine attığın dosyaları kontrol et. Tek klasör içinde olması lazım, eğer 2 klasör iç içe atarsan çalışmaz.
Kardeşim yine olmadi tek klasör icine attım yine calismadi klasör ov icinde obb nin icine direk attım yine calismadi

Pegasus0310

Üye
samsung galaxy mini2 acarmi

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:tşk:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Kardeşim yine olmadi tek klasör icine attım yine calismadi klasör ov icinde obb nin icine direk attım yine calismadi

Dosya konumunun obb/com......../main.... şeklinde olması gerek. bu oyunu kurmadım ama farklı bir oyunda obb içine klasör içinde klasör arrığımda çalışmamıştı.

BySerKaaN

BySerKaaN

Üye
bide çalışsa :)

Uruloki

Uruloki

Üye
Dead trigger yükledim biliyorum tarz farklı ama cok daha üstün bir oyun grafik açısından yani koskoca gameloft birde unreal oyun motoru kullanılmış yuh diyorum bu kadwr mı kötü olur

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Konuya alternatif Mediafire linkleri eklenmiş.

Şuan alternatif linklerden indiriyorum :) Teşekkürler.

karmaskesi

Üye
:(((((((((((( s3 te calısmadı :((( ıcs de de caılsmıyor jely bean de de titanıumlu olanı da beceremedım nasıl olacak dıye delirecem grrrrrrrrr

killer58

Üye
god of war tarzı bir oyun

LIReiSsLI

Üye
sd yükleğince hata veriyor wifi üzerinden indire bilme gibi bir şansımız yok mu ?

zortezurtek

zortezurtek

Üye
İyi hoş güzel, çok iyi :) Ama ilk bölümün sonundaki o koca canavarı nasıl öldüreceğiz biz daha o kadar donanımsızken..?? :)

thedruid

Üye
you do not .................yoo need to delete 0mb from your application ...... diye bi hata war baya bi uzun daha önce bi blakkmarketten yükledim oynadım sorunsuz tele format attım 3-4 farklı yerden inndirdim yükledim bu hatayı weriyor sebebi ?

Files olarak mı atıyorsun obb mi

keskinkurt

keskinkurt

Üye
Lg optimus one çalistirirmi??

iso1987

Üye
yoo need to delete 0mb from your application hata alıyorum ne yapmam lazım ?

ahetahet

ahetahet

Üye
birader iyi hosta linkten oyunu indirmemiz 5 saat surucek galiba daha part 2 ye kadar indirdim 2 parti 2 saatte indirfim daha pratik bisi yokmuydu acaba direk link verseydin falan...
indirdigimdede ins. calisir oyun basarili bi oyun paylasim icin tesekkurler

okanbngl

Üye
direk apk y le indirilmiyo sd indirmek gerkeli çok üzüldüm ya :vur
2. parttayım :pro:

ahetahet

ahetahet

Üye
3 uncu parti su an indiriom bakalim en sonunda merak ediom calistirabilcemmi :)

okanbngl

Üye
ya hafıza yok diyor ama yaklaşık 2 gb yer var niye hata veriyor yardım edin lütfen deli oldum ya 2 saattirde bekliyorum :vur
edit: telfeon 5800 değil samsung galaxy gio tab lete yüklüyorum oyunuda

Üst Alt