Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
The download failed. Please try again ! [link download in progress ]
Verdiğiniz premium creator'de böyle bir sorunla karşılaşıyorum.

çoğunlukla indirme yapılabiliyor ama bazen sorunlar çıkabiliyor tavsiyem biraz zaman geçtikten sonra tekrar denemendir.

msgday

Üye
arkadaşlar oyunu 1. adımdaki gibi ROOT'suz sistem için olan şekilde adımları izleyerek açtım oyunun başlama menüsü geldi fakat oyuna başlayamıyorum lütfen update yapınız gibisinden bişeyler yazıyor ingilizce olarak onu nasıl kapatabilirim tamam diyorum ama kapanmıyor kendi web sayfası açılıyor güncellemedim oyunu güncellesem oyunun korsan olduğu anlaşılırmı :)

SIMONS

Üye
Beyler bn 1.1.1 sürümünü oynadım oyun süper şimdi rootsuz hile buldum onu yapacak alacaksanız 1.1.1 sürümünü oynayın

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar oyunu 1. adımdaki gibi ROOT'suz sistem için olan şekilde adımları izleyerek açtım oyunun başlama menüsü geldi fakat oyuna başlayamıyorum lütfen update yapınız gibisinden bişeyler yazıyor ingilizce olarak onu nasıl kapatabilirim tamam diyorum ama kapanmıyor kendi web sayfası açılıyor güncellemedim oyunu güncellesem oyunun korsan olduğu anlaşılırmı :)

birde oynayan arkadaşlara sor istersen :)

naklow88

Üye
Bende oyunu oynuyorum. Rom kuracağım zaman data data içindeki yedeği alıyorum. Rom kurduktan sonra geri atıyorum. 1-2 oynadıktan sonra oyun açılmamaya başlıyor. Başına gelen var mı?

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Bende oyunu oynuyorum. Rom kuracağım zaman data data içindeki yedeği alıyorum. Rom kurduktan sonra geri atıyorum. 1-2 oynadıktan sonra oyun açılmamaya başlıyor. Başına gelen var mı?

Galiba yok ya da dile getiren olmamış

uartuk

uartuk

Üye
emeğine sağlık güzel bi oyuna benziyor deneyelim bakalım ....

yeauw

yeauw

Üye
teşekkürlerrr

smh60

smh60

Üye
Tesekkürler

badb0y06

Üye
olmuyor ben yapamıyom yaw :D

badb0y06

Üye
rootlu yöntemi denedim hata verdi

oyunun apksı (yüklenmiş hali):

tb içine atılacak ek dosya:

android/obb içine atılacak obb uzantılı dosya:

Rootsuzuda denedim

apk dosyasını yükledim

obb uzantılı dosyanın sonuna rar yazdım Android / data / com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM / files / içersine çıkarttım 1.58gb

loading yani yuvarlak varken ekrana dönüp wifi kapatıyom oyundan atıyo

anlatımda eksiklik var sanırım veya mali 400 tablet bendeki ondanmı açmıyor nedir

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :)

Üst Alt