Uygulama wifi sinyal sorunu

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yan odada modem var symbian telefonla binanın girişinden bile bağlanıyorum 4.kattayiz ama tablet ile yan odadan çekmiyor duvara yapıştırıyorum tableti sinyal yeterli ama tablet yetersiz görüyor bunun bi ayarı varmı
 
foreverthe

foreverthe

Üye
Tabletin modeli ne hocam ?
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
exper h7g
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük Olasılıkla Anteni Yetersizdir Yapacak Birşey Yok Wifinin Yeri Değişecek
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
modemde sorun yok telefon 6 wifi görüyor tablet 2 tane demekki sinyal kotası var onu indirmem lazım ama bilmiyorum nerden yapılıyor
 
NextWorld

NextWorld

Üye
Yok öyle maalesef.
Tabletin anteninde sıkıntı vardır.
Ayarıda yok maalesef
 
007wolverine

007wolverine

Üye
tabletin sinyalı yetersiz büyük ihtimal.
 
FK5896

FK5896

Üye
garantisi varsa garantiye gönder. sonuçta exper bu. bilinmedik bir marka değil..
 
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
peki modemin antenine tel bağlasam benim odaya çeksem ne olur geçen plastik kısmı elimde kaldı da :)
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt