wifi güçlendirici

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
wifi güçlendirici
arkadaşlar bi ara böle bir program indirmiştim sonra kaybettim varsa link ?

bayon

Üye
program yok ayar var

hikmet366

hikmet366

Üye
Böyle Birşey Yok ama Şuan Cfwler de Wifi Çekim Gücü İyi

bayon

Üye
wıfi ye gir ordan ayarlar de ondan sonra seçenekler de gelişmiş ayar de otomatik yapılandırmayi devre dışı bırak sonra en alt da güç tasaruf modu var onu kapat Bu kadar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
5800 için yapılabiliyor mu bu ayar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
hiç mi yaramadı yoksa faydası az mı? Benim telefon yanyana odaların birinde çekiyor hemen yanında çekmiyor

bayon

Üye
valla 5800 da faydası kesin bi şekilde gözüküyo ayar kapalıyken çok az buluyo o ayarı yapınca hem daha çok buluyo hemde önceki bulduklarının yüzdesi daha yüksek oluyo

exeli258

exeli258

Üye
valla 5800 da faydası kesin bi şekilde gözüküyo ayar kapalıyken çok az buluyo o ayarı yapınca hem daha çok buluyo hemde önceki bulduklarının yüzdesi daha yüksek oluyo

Valla haklısın kardes ben c5-03de denedim cekim de baya fark ediyo :D

kanarya55

kanarya55

Üye

Bende yaptım ayarı çekim gücü biraz olsun yükseldi :) tel 5800 nokia

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bende de farketti

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
nasıl yapılıyo 5800da ben bulamadım

bayon

Üye
nasıl yapılıyo 5800da ben bulamadım

Menü den ayarlara gir > sonra en altta bağlantı ya gir >Sonra wifi ye giriyosun orda seçenekler diyosun ardından gelişmiş seçenekler diyip otomatik yapılandırmayı kapatıyosun sonrada en altta inip güç tasarruf modunu kapatıyosun bu kadar

hikmet366

hikmet366

Üye
bende bir denim dur :)

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye

Menü den ayarlara gir > sonra en altta bağlantı ya gir >Sonra wifi ye giriyosun orda seçenekler diyosun ardından gelişmiş seçenekler diyip otomatik yapılandırmayı kapatıyosun sonrada en altta inip güç tasarruf modunu kapatıyosun bu kadar

Girdim wifiye oradan ayarlara basınca wifi varlığını göster ve internet bağlantı testi çıkıyor

- - - Eklendi - - -

Girdim wifiye oradan ayarlara basınca wifi varlığını göster ve internet bağlantı testi çıkıyor

Ipv4 ve ipv6 yazıyo gelişmiş ayarlarda

bayon

Üye

- - - Eklendi - - -

Ipv4 ve ipv6 yazıyo gelişmiş ayarlarda

telefonun modeli ve sürümü kaç senin

bayon

Üye

bak direk konudan kopyala yapıştır yapıyorum artık bulamazsan benim yapacak bişeyim yok
Araçlar/ayarlar/bağlantı/kablosuz LAN ayarları altında, seçeneklerde gelişmiş ayarlara girin. Burada otomatik yapılandırmayı kapatıp güç tasarrufunu iptal edin

djomerrr

Üye
vay ben ayarı yaptım fakat ağları taratmadım hemen deniyim :ehe

Üst Alt