Yardım Widgetler Yüklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
Widgetler Yüklenmiyor
mrb arkadaslar ben joshlog mod yaptım tıpkı anlatıldıgı gibi ama forumdaki hangi widget dosyasını yüklemeye çalıştıysam hiçbiri olmadı.mif uzantılı widgeti alıyorum e resource apps içine atıyorum telefona reset atıyorum ama ne widget geliyor ne de eski widgetin yerine geliyo herşey aynı .sis şeklinde olan widgetlerde de yerleşik bileşen hatası veriyordu installserver yamasını yaptım yükledim reset attım widget menüsüne geliyorum dijital saat en üstte gorunuyor tıklıyorum ama eski gri orjinal saat hala duruyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
joslogh mod yapamamışsın bellıkı işlemleri tekrar denersen sorun cözulebilir

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve asigsasi

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
sırf bu widget yükleyebilmek için 2 kere flash attım birinde uygulamaların simgeleri kayboldu birinde de herşey normal ama widgetler yüklenmiyor fp2 oldugundan olabilir mi acaba

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sırf bu widget yükleyebilmek için 2 kere flash attım birinde uygulamaların simgeleri kayboldu birinde de herşey normal ama widgetler yüklenmiyor fp2 oldugundan olabilir mi acaba

Modu yapamamissin dostum sorun senden kaynakli tekrar yapmalisin

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve asigsasi

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
Allah allah basitte bişey ama nerde hata yapyorum anlamadım neyse tekrar flash atıp denicem ilgilendigin için sagol

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Flash atmana gerek yok tekrar yapsan yeterli ve ezbere yapmassan hatasiz yapabilirsin

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
yok abi olmuyor aknIcon.dll yi c sys bin e atıyorum z resource apps deki .mif dosyalarınıda e resource apps a atıyorum olmuyor hata yok bu widget yüklemenin başka bir yolu var mı

asigsasi

asigsasi

Üye
indirmiş olduğun aknIcon.dll dosyası e için mi tekrar kontrol et

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
yok abi olmuyor aknIcon.dll yi c sys bin e atıyorum z resource apps deki .mif dosyalarınıda e resource apps a atıyorum olmuyor hata yok bu widget yüklemenin başka bir yolu var mı

Sen bi soft format at teli tekrar hackle sonrasında @asigsasi ile iletisimde kal sorun cozulur :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
geldim abi şimdi benim c sys bin e atacagım dosya hangisi onu burda bi paylaşabilirmisin o konu baya karışıkta

asigsasi

asigsasi

Üye
kullandığın sistem nedir ?@ersncak42 cevap bekliyorum olumlu yada olumsuz çıkacağım şimdi

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
fp2

asigsasi

asigsasi

Üye
xplore ile c sys bin içinde aknıcon.dll dosyası varsa sonuna 1 ekle ve kaydet örneğin aknıcon.dll1 gibi

alttaki dosyayı indir zipten çıkan dosyayı c sys bin içine at

şimdi xplore ile z resource apps üstüne gel seçenekler den bul de ve dosya arama ya gel

*.mif olarak arama yap çıkan tüm mifleri işaretle kopyala c resource apps içine at ve restart yap

yaptığın işlemi denemek için alttaki konudaki avkon2 yi indir mif dosyasını c resource apps içine at ve restart yap

Rx Avkon2- V.2.0 Relax - MaxiCep@ersncak42 evet sıra sende

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
abi oldu valla supersin cok tesekkur ederim:)))

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
rica ederim kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
keops31

keops31

Üye
xplore ile c sys bin içinde aknıcon.dll dosyası varsa sonuna 1 ekle ve kaydet örneğin aknıcon.dll1 gibi

alttaki dosyayı indir zipten çıkan dosyayı c sys bin içine at

şimdi xplore ile z resource apps üstüne gel seçenekler den bul de ve dosya arama ya gel

*.mif olarak arama yap çıkan tüm mifleri işaretle kopyala c resource apps içine at ve restart yap

yaptığın işlemi denemek için alttaki konudaki avkon2 yi indir mif dosyasını c resource apps içine at ve restart yap

Rx Avkon2- V.2.0 Relax - MaxiCep@ersncak42 evet sıra sende

kardeş anlatımın için teşekkür ederim de ilk link qfs.mobi ana sayfaya atıyo başka bi yere upload edebilir misin bende de widget sıkıntısı var. fp5 le flashladım 5800ı belle yaptım bi yardımcı olsan?

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeş anlatımın için teşekkür ederim de ilk link qfs.mobi ana sayfaya atıyo başka bi yere upload edebilir misin bende de widget sıkıntısı var. fp5 le flashladım 5800ı belle yaptım bi yardımcı olsan?
5800 için bunlar olmaz s60v5 bölümünde sistem modifikasyon bölümüne bakman gerekir

Üst Alt