WhatsApp nasıl güncellenir? (KaiOS)


Genc007

Genc007

Üye
Uygulamalar menüsünden JioStore’a veya Mağaza’ya basın. Yana kaydırarak önce Sosyal’i, ardından WhatsApp’ı seçin. Tamam’a veya SEÇ > GÜNCELLE’ye basın.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, sinan yüksel ve Karacaahmet1993
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Yanıtlar Tarih
MAERKEK KaiOS Whatsapp Nasıl Yüklenir ? KaiOS Uygulamaları 2
Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt