WhatsApp Messenger


Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ozan submitted a new resource:

WhatsApp Messenger - whatsapp, messenger, chat

Whatsapp Messenger ile, Apple iOS işletim sistemli iPhone unuzda 3g yada wi-fi bağlantısı kullanarak, yine rehberizde bulunan diğer whatsapp kullanıcıları ile yazışabilirsiniz. Yazışmaya ek olarak birçok kullanışlı özellik sunmaktadır.

-Grup Mesajlaşma
-Sesli Not Gönderme
-Konum bilgisi Gönderme
-Resim ve Video Gönderme

Read more about this resource...
 
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Abi AppStore de var dimi bu


iPhone ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt