Whatsapp grupları hakkında?

Sponsorlu Bağlantılar

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp grupları hakkında?
Hayırlı geceler. Arkadaşlar ben whatsapp grubunda yöneticiyim(başka yöneticiler de var) bi bayan arkadaş eski sevgilisi tarafından tehdit ediliyor(Şantaj ile) diğer yöneticiler bu vatandaşı gruba alsa ve bu o kızla ilgili fotoğraf yüklese ne yapabiliriz grup yöneticisi olarak. Savcılık 1 gün nezarete atmış bu cocuğu tehdit etmesine rağmen, başka cea vermemiş ceza için galiba oğlan kızın canına kıycak... Denedim grupta herhangi birinin paylaşımını silmeyi ama olmuyor yok öyle bir seçenek. Fikriniz var mı bu konuda biraz acele yazdım da anlatım bozukluğu vs için kusura bakmayın. İlgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Söylemek istediğinden hiçbirşeyi anlamadım, detaylı bir şekilde anlatırsan yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Söylemek istediğinden hiçbirşeyi anlamadım, detaylı bir şekilde anlatırsan yardımcı olabilirim.

Farzet ikimiz whatsapp grubundayiz. Grupta ikimiz de yoneticiyiz. Ben bi arkadasimi aliyorum gruba ve o senin istemedigin bir fotografi gruba atiyor. Bu fotografi sen yada ben silebilirmiyiz gruptan? Bunun yolu var mi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Başkasının mesajını silemezsin. Ayrıca sen gruptan silsen bile onda duracak, onun telefonundakini silemezsin. Silme amacın nedir?