Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

og1907

og1907

Üye
Whatsapp güncelleme geldi.
Sürüm numarası 2.16.308 oldu

• Beğen
Tepkiler: ceza87

Krnl386

Krnl386

Üye
Aynen, şuan iniyor. Bakalım neler olmuş.

remzi33

remzi33

Üye
Whatsapp bugün güncelleme aldı mı arkadaşlar? Ben pek takip etmiyorum uygulama güncellemelerini. Whatsapp akşam saatlerinden beri açılmıyor bende. "Yükleniyor.." yazısında kalıyor. Soft reset attım kaç defa yine açılmadı. Son çare kaldırıp tekrar yükleyeceğim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Whatsapp bugün güncelleme aldı mı arkadaşlar? Ben pek takip etmiyorum uygulama güncellemelerini. Whatsapp akşam saatlerinden beri açılmıyor bende. "Yükleniyor.." yazısında kalıyor. Soft reset attım kaç defa yine açılmadı. Son çare kaldırıp tekrar yükleyeceğim.
XXXX.008 Sürümü Geldi En Son Bi Sorunda Yaşamadım 1020 ve 820 de

remzi33

remzi33

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Teşekkürler hocam ama sürüm numarasını göremiyorum maalesef. Uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim. Yine açılmıyor.
Bişey Diyemeyeceğm O Konuda Hafiza Kartına Filanmı Yüklü Acaba? Yedek Vs Varsa Silin Onları Yada Eski Kalan Dosyalardanmı Yapıyor Acaba

remzi33

remzi33

Üye
Bişey Diyemeyeceğm O Konuda Hafiza Kartına Filanmı Yüklü Acaba? Yedek Vs Varsa Silin Onları Yada Eski Kalan Dosyalardanmı Yapıyor Acaba
Telefon hafızasında yüklü hocam. Valla niye yaptığına dair hiç bir fikrim yok açıkçası. SD Karta taşıyayım bi dedim. Yayımcı izin vermiyor taşınmasına diye hata verdi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefon hafızasında yüklü hocam. Valla niye yaptığına dair hiç bir fikrim yok açıkçası. SD Karta taşıyayım bi dedim. Yayımcı izin vermiyor taşınmasına diye hata verdi.
Pek Bişey Diyemeyeceğim Maalesef.Olmazsa Eski Sürümleri Dene El İle Dosyasını İndrip Yüklemeye Çalış Olurmu Bilmem

remzi33

remzi33

Üye
Whatsappın Kendi Sitesinde Geçmiş Sürüleri Olması Gerek
Maalesef Whatsapp artık eski sürümlere destek vermiyormuş.

Edit: Cihazı sıfırladım ancak Whatsapp yine açılmıyor! Çıldırmak üzereyim

Son düzenleme:
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Maalesef Whatsapp artık eski sürümlere destek vermiyormuş.
Edit: Cihazı sıfırladım ancak Whatsapp yine açılmıyor! Çıldırmak üzereyim
Tlefon modeli L 950 XL mi
ve cep operatörünüz hangisi ?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
L950XL - Turkcell
Şimdi bende iki telefon var
Birisi L 640 XL
Diğeri de L 535
L 640 XL de Whats App çalışıyor, Operatör Vodafon , hiç bir sorun yok.
L 535 iki gündür çalışmıyor.. Operatör Avea(PttCell) her açılışta "yükleniyor" yazısı çıkıyor ve bir türlü uygulamaya girmiyor.
Dün uygulamayı uninstall ettim yeniden yükleme yaptım.
Bu seferde Code de göndermiyor, yani o safhaya bile henüz gelmedi..

Tüm bunları Sizin verdiğiniz bilgilere göre de alt alta getirdiğimiz zaman sorunun son güncellemeden kaynaklandığını varsayabiliriz ve yeni bir güncelleme gelmesini bekleyeceğiz.
WhatsApp Beta'ya güncelleme geldi. Version: 2.16.312

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve remzi33
remzi33

remzi33

Üye
Şimdi bende iki telefon var
Birisi L 640 XL
Diğeri de L 535
L 640 XL de Whats App çalışıyor, Operatör Vodafon , hiç bir sorun yok.
L 535 iki gündür çalışmıyor.. Operatör Avea(PttCell) her açılışta "yükleniyor" yazısı çıkıyor ve bir türlü uygulamaya girmiyor.
Dün uygulamayı uninstall ettim yeniden yükleme yaptım.
Bu seferde Code de göndermiyor, yani o safhaya bile henüz gelmedi..

Tüm bunları Sizin verdiğiniz bilgilere göre de alt alta getirdiğimiz zaman sorunun son güncellemeden kaynaklandığını varsayabiliriz ve yeni bir güncelleme gelmesini bekleyeceğiz.
WhatsApp Beta'ya güncelleme geldi. Version: 2.16.312
turkiyeden bu sorunu yaşayan bir kaç kişi daha buldum internette, forumlarda. Ancak yabancı sitelerde bu sorunla ilgili hiç birşey yok. Türkçe ile alakalı olabilir mi acaba?

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
turkiyeden bu sorunu yaşayan bir kaç kişi daha buldum internette, forumlarda. Ancak yabancı sitelerde bu sorunla ilgili hiç birşey yok. Türkçe ile alakalı olabilir mi acaba?
Sanmıyorum..
Çünkü, Dil ve Bölge yi de değiştirdim. düzelme olmadı..
Ayrıca, Messenger Telegram Messenger isimli bir uygulam ada çalışmıyor..
Ondan başka bana ait bir Tarayıcı Uygulaması var bu uygulama da L 535 te çalışmıyor..
Sanırım microsoft bir sistem değişikliğine gitti. Bazı telefonlarda bu çalışmıyor olabilir..

remzi33

remzi33

Üye
Sanmıyorum..
Çünkü, Dil ve Bölge yi de değiştirdim. düzelme olmadı..
Ayrıca, Messenger Telegram Messenger isimli bir uygulam ada çalışmıyor..
Ondan başka bana ait bir Tarayıcı Uygulaması var bu uygulama da L 535 te çalışmıyor..
Sanırım microsoft bir sistem değişikliğine gitti. Bazı telefonlarda bu çalışmıyor olabilir..
işimiz MS'den bitecekse çok bekleriz
whatsapp ın açılmaması konusunda nihayet bir çözüm buldum. Sorunun kaynağını henüz anlayamamış olsam da cihazı WDRT ile sıfırlayınca düzeldi. Ben de her ihtimale karşı insider güncellemesini yüklemedim. Şuan 14393 nolu yapıdayım whatsapp ve telegram sorunsuz çalışıyor.

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Arkadaşlar ve moderatörler reklam yapmak değil amacım ama Whatsapp hakkında yeni gelen güncelleme ve beta sürümündeki değişikleri takip etmek için bu adresi Telegram adresini takip edebilirsiniz.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
işimiz MS'den bitecekse çok bekleriz
whatsapp ın açılmaması konusunda nihayet bir çözüm buldum. Sorunun kaynağını henüz anlayamamış olsam da cihazı WDRT ile sıfırlayınca düzeldi. Ben de her ihtimale karşı insider güncellemesini yüklemedim. Şuan 14393 nolu yapıdayım whatsapp ve telegram sorunsuz çalışıyor.
Aynı şeyi bende deneyeyim bakalım düzelecek mi?
Evet.. telefonu WDRT ile bağlantı kurup işleme başlayınca sıfırlama opsiyonu gelmedi, default olarak gelen önerileri uygulayınca 8.1 yükledi.. Şimdilik her şey düzeldi.. böyle devam etsin bakalım...

• Beğen
Tepkiler: remzi33

Üst Alt