Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

dücane

dücane

Üye
@papakudioflu @Sensation @Bay H basligi degistirelim lütfen

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bu arada güncelleme geldiği gün kontrol etmiştim görüntülü arama gelmemişti. ama dün tüm platformlarda duyurulduktan sonra güncelleme kontrol ettim güncelleme görülmedi. ama whatsappa girip tekrar denediğimde görüntülü arama gelmişti. demek ki sisteme güncelleme olarak getirdiler ama aktif etmemişlerdi, adamlar düğmeye basıp aktif etmiş :D

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
gif nezaman geliyor androide

Krnl386

Krnl386

Üye
bu arada güncelleme geldiği gün kontrol etmiştim görüntülü arama gelmemişti. ama dün tüm platformlarda duyurulduktan sonra güncelleme kontrol ettim güncelleme görülmedi. ama whatsappa girip tekrar denediğimde görüntülü arama gelmişti. demek ki sisteme güncelleme olarak getirdiler ama aktif etmemişlerdi, adamlar düğmeye basıp aktif etmiş :D
Aynen, bende bugün fark ettim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bilmiyorum sizler de yaşadınız mı?
Android kullanan ile windows phone kullanan arasında Whatsapp aracılığıyla görüntülü konuşmada sorun yaşanıyor.
İlk anda görüntü geliyor, sonra görüntü kaybolup sesli konuşma devam ediyor.

Windows phone kullanan iki kişi arasındaki görüntülü konuşma ise sorunsuz yapılıyor.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Android kullanan ile windows phone kullanan arasında Whatsapp aracılığıyla görüntülü konuşmada sorun yaşanıyor.

Windows phone kullanan iki kişi arasındaki görüntülü konuşma ise sorunsuz yapılıyor.
denemek lazım üç platformla ile

Krnl386

Krnl386

Üye

Bugün bunu yaşadım bende, ama bir kaç denemeden sonra normal bir şekilde devam etti. Yalnız karşı taraf (Android Kullanıcısı) WhatsApp ı kaldırıp yeniden yükledi.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bugün bunu yaşadım bende, ama bir kaç denemeden sonra normal bir şekilde devam etti. Yalnız karşı taraf (Android Kullanıcısı) WhatsApp ı kaldırıp yeniden yükledi.
hiç WP'a b*k atmayak o zaman sorun Android versiyonunda olabilir gibi duruyor bu dediğine göre :)

Krnl386

Krnl386

Üye
Mağaza güncellemelerini kontrol ederken, WhatsApp' ın değiştirildiğini gordum. Sürüm numarası sonu 300' lu bir şey olmuş.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aynen 2.16.300 olmuş sürüm. acaba yenilik var mı yoksa performans iyileştirmeleri mi bi kurcalamak lazım

Krnl386

Krnl386

Üye
GIF oluştururken ikonlar biraz daha geliştirilmiş. Akıcılık çok güzel, bildirimler mükemmel işliyor. Hızlı ve stabil.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
versino2

versino2

Üye
Allah ın cezası GIF olmuyor ki.Videoyu 8 sn nin altına indiremiyorum kırpma ekranında

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Whatsappı Nasıl Güncelliyoruz Sormayı Ayıpta Ayarlardan Sürüme Bakıyorum Eski Ama Güncellemeleri Kontrol Et Vsde Çıkmıyor Mağaza Desen Aynı :allalla:
30 Dk Önce Kendi Güncelledi Şükür

serinaga

serinaga

Üye
dücane

dücane

Üye
Bugünden itibaren Whatsapp mesajlari gelmiyor. Anca uygulamaya girince geliyor mesajlar, sadece bende mi var acaba bu sorun ?

Krnl386

Krnl386

Üye
Bugünden itibaren Whatsapp mesajlari gelmiyor. Anca uygulamaya girince geliyor mesajlar, sadece bende mi var acaba bu sorun ?
Şuan son sürümdeyim, hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım diyebilirim kendi adıma. Hatta daha da hızlı ve stabil olmuş son güncelleme ile.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve dücane

Üst Alt