whatsapp çok önemli arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp çok önemli arkadaşlar
Arkadaşlar whatsapp silip yüklediğimde bazı sohbetlerim geri geliyordu.şimdi silip whatsapp geri yüklediğimde sadece son olanlar geri yükleniyor.icloud dan nasıl geri yükleyebilirim sohbetleri benim için çok önemli bir yolu var mı geri getirmenin lütfen yardımcı olur musunuz?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ayarlardan icloud a girin. Orda icloud drive var. Onun içinde whatsapp i aktif edin. Ya da whatsapp ayarlarından sohbet yedeğini bulun. Yedekleri getir dediğinizde zaten direk icloud a bağlanmanız için yönlendirme yapar.

LG V10 İle Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ozan
enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim şimdi yedekle çıkmıyor yedekli değil gibi gözüküyor ama whatsapp silip geri yüklediğimde ilk kurarken sohbetleri geri yükle diyordu tıklayınca o istediğim sohbet geri geliyordu şimdi ise sadece son olanlar geliyor önceki gelmiyor anlamadım

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Yedekleme yaptığı sırada yedekleme iptal olmuş olabilir. Benim de başıma gelmişti. Yedek bulunamadı. Halbu ki yedekleme yapmıştım.

LG V10 İle Gönderildi

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
of ya o kadar önemli ki anlatamam sağlık olsun nabalım geri getirme programları felan baktım ama yok ne ekran fotosu ne silinen foto hiçbirini geri getiremedim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başlığıı Küçült Yasak

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
of ya o kadar önemli ki anlatamam sağlık olsun nabalım geri getirme programları felan baktım ama yok ne ekran fotosu ne silinen foto hiçbirini geri getiremedim
Sağlık olsun hocam. Biraz uğraş diyeceğim ama olsa zaten geri gelirdi

LG V10 İle Gönderildi

Üst Alt