WhatsApp bazi kisilere msj yolamiyor

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp bazi kisilere msj yolamiyor
Uzun suredir Atigim toplu msjlarin coguna cebap gelmeyince kontrol ettim , bircok kisiye msj iletilmemis. Tekrar tek olarak yoluyorum almayan kisiye oda gitmiyor. Sorun sadece bende degil , cevremdeki bir kac kisininde yelefonuna baktik onlardada ayni bazi kisilere msj yolanmiyor. Yolladigimiz kisilerde WhatsApp kurulu hatta bugun şu saate aktifti diyede yazıyor. Sorun ne olabilir.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@bmw_m6
Aklıma gelen bir iki şey var..

Beta modelini kullanıyorsanız sorun olabilir..
Ya da karşı taraf sizi farkında olmadan engellenmiş kişiler arasına koymuş olabilir.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Hocam. Karsi taraf hep akrabalar. Yani engelese WhatsApp üstünden görüşmede yapamam bence. Sesli ve görüntülü gorusuyorum ama msj gitmiyor. Bu bir iki kisi değil .
Ayrica beta kullanicisi değilim

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Bir benzer sorun dün bende de oldu. Arkadaşıma mesaj attım sadece bi tık oldu o an da çevrim içi idi bir gün daha bekledim fakat yine bir tık da kaldı bi mesaj daha yazayım dedim ''Kişisinin güvenlik kodu değişti'' diye birşey yazdı ikinci mesajım da gitti ve görüldü oldu. Sanırım Whatsapp ile alakalı bir durum tam oturtamadılar güncelleme ile. Son 1 aydır bu tarz sorunlar oluyor. Mesela son görülme olayları vs

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

Üst Alt